Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk férfiak! Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak! Lehet hogy szeretnék elkezdeni társ keresőzni, tudnátok segíteni hogy milyen profilkép lenne ideális? (lent az elképzeléseim)

Figyelt kérdés

Nem akarok tucat r****ckét mobilos tükrös csücsörítőset, még akkor sem ha az sok férfinak bejön.


Nem akarok nagyon visszafogottat sem.


Olyasmit akarok ami egész alakos, különlegesebb helyen vagyok, és mosolygós de csak picit.


De nagyon szívesen várnám a tippeket hogy nektek milyen képek tetszenek.


2017. márc. 26. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jó profilkép titka az, hogy mindig nézz a kamerába,és legyen "flörtölős" az arckifejezésed, vagy mosolyogj..valami ilyesmit képzelek el:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Esetleg ha valami szexisebbet szeretnél, itt van pár egész alakos minta, különlegesebb helyeken:

[link]

[link]

[link]

Szerintem még a "művészképet" is jól mutathatnak:

[link]

[link]

[link]

Ja,egyébként meg szerintem az sem fontos, hogy a profilkép mennyire retusált, a természetesség sokszor jobb (persze ha épp valami ragya van a fejeden,azt célszerű eltűntetni,csak azt mondom hogy nem feltétlenül kell profihoz menni fényképekért)..

2017. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amit a kérdés alatt leírsz, azzal jó nyomon jársz szerintem - a különlegesebb hely mondjuk opcionális.

Ha valami olyan közben fotózod/fotóztatod le magadat, amit szívesen csinálsz az sem rossz, de ugye nem sokan ültetnek mondjuk virágot kisminkelt arccal. :)

Szóval szerintem az a jó, ha a kép "hihető", nincs túlságosan beállítva és magadat adod rajta.


31F

2017. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A tökéletes képhez tökéletes alany dukál:


[link] [link]


Na most érdemes egy pillanatra értelmezni a képet; látszik a mester arcán a kíváncsiság, de természetesen a végtelen bölcsesség is. A testtartása egyértelműen nyugalmat és teljesen békét sugároz. Ja és szép nagy fülei vannak!

2017. márc. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

kedvesem. neked, mint nőnek, elég csak egy szimpla mosolygós képet kitenni, és máris tonna számra kapod a leveleket, aztán válogathatsz.


Sőt, még írni sem kell magadról, mert nő vagy. Tapasztalat...

26f

2017. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Persze 14-es. Akkor nézd meg a 9-es választ. A képen lévők nagy része mosolyog, mégis ez a gyökér felhozza őket negatív példaként.

9-es, ezek után mutassál képet magadról is, kíváncsi lennék rád..

2017. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mikeXxX ***** válasza:

Inkább azt írom le mit ne tegyél ami számomra idegesítő volt amikor fent voltam!

Sok nőnek nincs egész alakos képe ( nem véletlen) ezért ezt jó ötletnek találom! A mosoly szintén fontos mivel sok a lelki roncs is fent!

Szépítő funkció off a telefonon baromi idegesítő találkozni egy 10 pontos lány helyett egy 4 pontos valakivel.

Valamint sokan egy belőtt képet tesznek fel teszem azt sminkelve egy szexis nő de a való életben sportcipőt vesz fel tréning nadrággal inkább add magad csak simán. Egyébként minden más már kb nem volt zavaró tényező mivel itt mindenki elakarja adni magát de ez természetes szerintem.

2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!