Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk férfiak! Lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak! Lehet hogy szeretnék elkezdeni társ keresőzni, tudnátok segíteni hogy milyen profilkép lenne ideális? (lent az elképzeléseim)

Figyelt kérdés

Nem akarok tucat r****ckét mobilos tükrös csücsörítőset, még akkor sem ha az sok férfinak bejön.


Nem akarok nagyon visszafogottat sem.


Olyasmit akarok ami egész alakos, különlegesebb helyen vagyok, és mosolygós de csak picit.


De nagyon szívesen várnám a tippeket hogy nektek milyen képek tetszenek.


2017. márc. 26. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc tevékenységeddel fotózd le magad!

Abban a ruhában legyél, amit imádsz viselni.


Így azonnal megfogja azt akit meg kell, elmondasz a képpel egy szeletet a lelkedből! hajrá!

2017. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
Bikinis jó lesz.
2017. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én spec nem tulajdonítok nagy jelentőséget a körülményeknek, persze a tükörbefotózós képek nem tetszenek, de nem kell semmi extra. Bőven elég, ha látszik, hogy nézel ki, elvégre arra vagyok akkor éppen kíváncsi, amikor megnézem a képet. Az adatlap fontosabb, de ott is elég, ha leírod, hogy milyen vagy, miket szeretsz, netán hogy mik a terveid. A lényeg, hogy el tudjam dönteni ezek alapján, hogy összeillenénk-e annyira, hogy érdemes legyen írnom neked, vagy nem. Nem baj, ha nekem spec nem jönnél be, nem is kell a többségnek megfelelni, hanem azt kell megtalálni, aki illik hozzád.
2017. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

attól függ mi a célja a társkeresésnek!

ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor olyan helyeken, ruhában, szituációban fényképezd le magad ahol önmagad van, felszabadult, jól érzed magad és csak úgy sugárzol!


de ha szexet akarsz, akkor ott inkább a szexi oldalad mutasd meg, ott nem érdeklik, hogy te szeretsz mondjuk futni, vagy a kedvenc kajád a pacal pörkölt...

ott máson van a hangsúly...


24F

2017. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igénytelen vagyok ilyen szempontból, de nekem csak annyi a fontos egy női profilnál, hogy jól látszódjon rajta az illető, elvégre ő a lényeg. Arcról közeli legyen, meg egész alakos is. Szerintem a pici mosoly elég - nagy mosolyt majd úgyis csak az az EGY fog kapni:)


Nem igazán érdekel, hogy mi van a háttérben, azzal sincs bajom, ha tükörben fotózzák magukat(szinte minden nőnél van legalább 1-2 ilyen kép - fent vagyok a Randivonalon, tehát látom). Jótanács: olyan képed ne legyen, ahol bármilyen más személlyel együtt vagy lefotózva. Csak te legyél a képeken, elvégre magadat kell eladnod.


Ja, és a bemutatkozás nagyon sokat számít. A normális férfiak kíváncsiak arra is, milyen ember vagy. 34/F

2017. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hobbi, kirándulás közben, utcán bármelyik jó.

30/f

2017. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A legrosszabb ***** válasza:
20%
Valamelyik exeddel egy közös fotó, esetleg intimebb is. Vagy valami lotyóparti fotókollekció, amint lekapod félrészegen a melletted álló srácot, akiről azt se tudod, hogy kicsoda. Heh. Gyökér! Kimész az utcára/melóhelyre/haveri társaságba/stb. Minek neked társkereső, amikor internet nélkül is bárhol ráakadhatsz valami normálisabb fazonra. Tényleg gyökér vagy.
2017. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rossz kezdés. Te most azt várod el, hogy mondjuk el, h milyen "képnek" kellene megfelened, h sikered legyen, de megfelelj a saját "normáidnak" is. Ez mind felesleges.

Olyan képet tegyél ki, ami a valódi énedet mutatja. Nem egy ideált, nem egy túlprodukált/túlkomponált pillanatot, hanem ami tényleg TE vagy.

2017. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Megmutatom hogy mit NE!


A homlokkirálynõ:

[link]


Dögkút kinézet, ezotéria. Broáááf.

[link]


Miss Ufófej:

[link]


Az elõemberek Geronazzója:

[link]


Majdnem tökéletesre sikerült tablókép fotó:

[link]


Ilyenkor sajnálom hogy az EU miatt a disznókat fájdalommentesen kell elkábítani:

[link]


Az agyvérzést kapott, fejüket egyenesen nem tartani tudók:

Balra: [link]

Jobbra: [link]

És megint balra: [link]

És megint jobbra: [link]


Csizmával az ágyon:

[link]


A horrorbohóc mánia Magyarországot is elérte!!!:

[link]


Túltolt effektek:

[link]


Biztonságiöv effektus:

[link]

2017. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi de azért ezt inkább töröld ne bántsunk meg senkit.


vagy ők utasítottak téged vissza?

2017. márc. 26. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!