Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok hogy a Badoo nevű ismerkedős oldal tele van ilyen proli nővel?

Figyelt kérdés
Olyan lepukkant kövér, tanulatlan, butának kinéző proli nőkkel van tele az oldal. Egy csúnya pasinak csak ez marad?
2017. márc. 23. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Mondd már, hogy melyik szép lány nem talál magának pasit a való életben? Mutass már nekem egy szép nőt az ismerőseid közül, aki társkeresőzésre szorul, mert nem talál (minőségi!) pasit az életben?
2017. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
En csak poenbol regisztraltam egyszer, es a ferfiak kozul is a legtobb ilyen igazi lakotelepi suttyo :D Tinderen egy fokkal ertelmesebb a felhozatal, a normalisabb emberek, egyetemistak, belvarosiak stb inkabb azt hasznaljak.
2017. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. Igen a Tinder jobb.

De chaten is voltam ott is jobb emberek vannak, értelmiségi is megtalálható ott

2017. márc. 23. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

ez a szomorú valóság igen.

az általad leírt csajoknak is sokan írnak, így önbizalomnövelőnek használják.

aki meg csinos...képzelheted.

ők még inkább csak arra használják, hogy még jobban elszálljanak maguktól, vagy kifogjanak egy gazdag pasit.


Én is fent vagyok, mert nem ismerek senkit a környéken, de való igaz, hogy akinek van egy szélesebb baráti köre, ő sosem szorul ilyen oldalakra.

nekünk átlag férfiaknak, egyszerű álmokkal, és élettel vagy megelégszel az "aljával" vagy maradsz egyedül.

26/F

2017. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Egy csúnya pasinak csak ez marad?" Még lehet, hogy ez se. Tapasztalat.
2017. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tinderen egy fokkal ertelmesebb a felhozatal, a normalisabb emberek, egyetemistak, belvarosiak stb inkabb azt hasznaljak."


Igen, csak az egyik szexpartnerkereső, a másik meg - legalábbis elvileg - nem az :)

2017. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!