Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy fiúnak kimutatom, hogy nem érdekel, ő tovább küzd, de ha érdeklődést mutatok, akkor nem kellek?

Figyelt kérdés

Ha nekem tetszik egy fiú, nem esik nehezemre kezdeményezni. Ha ő kezdeményez akkor meg szívesen fogadom, nem játszom a nehezen megkaphatót, mert az nem én lennék. Az esetek többségében a nekem tetsző fiúk ettől rosszul vannak...


Ha nekem valaki nem tetszik, akkor nem hülyítem be. Nem akarom megbántani, ezért nem rögtön azzal kezdek, hogy figyu, hagyj békén mert nincs esélyed. Egyszerűen csak nem keresem a társaságát, ha ő keresi az enyémet, nem nagyon beszélek vele, ezzel jelzem, hogy nem akarok tőle semmit. Na de az ilyen párnaponta ír, küzd, pedig felfogja, hogy direkt nem csevegek vele. Ha meg megmondom, hogy nem akarok semmit, akkor meg letilt...


21/L


2017. márc. 19. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
mert mindig az kell ami nem elérhető ;)
2017. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Azért, mert a férfiak genetikusan így vannak kódolva.

A vadász sem értékeli azt a zsákmányt, amelyik odasétál elé és kiköveteli, hogy lője le.

Divat ide, emancipáció oda, ez soha nem fog változni! ... ahogy te is tapasztaltad :)

2017. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ilyen. Ha nekem írna valaki és megvan a vonzalom, én adnék esélyt.


Most volt ilyen nekem is, hogy visszaírt egy lány, hogy ő sajna nem engem keres, én meg naponta írtam neki valamit, mert úgy éreztem, hogy nála jobbat nem találok és bármi áron meg akartam győzni az ellenkezőjéről.

2017. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg nem normális arcokkal hoz össze a sors.

A vadászós bulshitet ne vedd be, az valami cosmo-s marhaság ami már rég óta terjed. Nem, nem szeretünk vadászni, sőt nekem jobban tetszik az a nő aki kimutatja , hogy mit szeretne, és nem játszik mindenféle szerepeket.

2017. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Deeee ez fa...szság...

Először is, egy nő is szerethet vadászni, nem csak egy férfi.

Másodszor meg nem a tálcán kínálásról beszélek, hogy odamegyek hogy nekem csak te kellesz, járjunk. Hanem hogy én is keresem a fiút, meg kezdeményezek 1-2 dologban, és nem minden feladat hárul rá.


Amúgy meg... az emberek megszokják a párjukat, akkor is, ha egy évig küzdöttek. Lehet, hogy később, de előbb utóbb természetesnek veszik, hogy ott van és nem az fog eszükbe jutni, hogy sokat kellett győzködni (ami elég gáz, akkor nem hiszem, hogy nagyon akarta volna a csaj is).


Ha meg nyíltan kimondja egy lány, hogy nem kellesz, akkor kérlek, fogjátok fel, mielőtt annyira felidegelitek a mindennapi zaklatással, hogy letilt... :D

2017. márc. 19. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is kivagyok már ettől, Kérdező. Én is tapasztaltam ezt amit írsz. A baj, hogy én amúgy egy nagyon őszinte lány vagyok, és alapból nincs olyan pl, hogy ne válaszolnék valakinek aki ír nekem, főleg ha ismerjük is egymást amúgy. :/ Lassan már úgy vagyok vele, hogy teszek rá, ő veszít többet. Utálom és unom ezt a játszmázást.
2017. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, hogy ez már idegesítheti, csak tényleg nagyon tetszett.

Egyébként nem arra kell gondolni, hogy heteken keresztül, 4 egymást követő napról volt szó.

2017. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

látom nem tetszett a cosmos hülye3,14csáknak :D

2017. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!