Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem dohányzók, volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzók, volt már olyan, hogy dohányzóval jöttetek össze, és a kedvetekért letette a cigit?

Figyelt kérdés

A szeretet ereje elég volt az illetőnek ahhoz, hogy felhagyjon vele, vagy kellett neki még valami extra motiváció hozzá?

Vagy 100%-osan kizáró ok, hogy dohányossal jöjjetek össze? El sem tudjátok képzelni ezt antidohányosként?



2017. márc. 10. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

3 kapcsolatom volt, 2 kezdetben dohányzott, de nagyon hamar letették, mert mondtam, hogy nem bírom a cigit. Alapjában véve ismerkedésnél nem kizáró ok, ha hajlandó idővel leszokni róla, ha nem, akkor viszont nem jövök össze vele.

21L

2017. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Össze sem jönnék ilyennel.


Aki dohányzik az nem normális. Próbáltam én is, de még a nyugtató hatása sem igaz, nem jó semmire. Illetve ez így nem igaz, mert pl rohadt büdös, nagyon káros mindenre ami csak körülvesz. Mindennek tetejében függő leszel tőle és cserében nagyon drága.


Megjegyzem nem vagyok fanatikus környezetvédő, de megszállott egészséges életmódot élő, álszent bohóc sem. Amiket leírtam azok tények és bárki akinek ez nem elég érv, hogy nem csinálja az számomra kevesebb ér mint a cipőm talpa agyilag.

2017. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Volt, hogy dohányossal randizgattam. Ígérte, hogy miattam leszokik majd ennek ellenérre azt se bírta ki, hogy a találka előtt ne gyújtson rá és ne legyen büdös a kedvemért.

Nem én kértem rá, ö ajánlotta fel a leszokást amikor megtudta, hogy nem kezdek dohányossal. Kapott egy esélyt, nem mutatott változást. A későbbiekben olyannal kezdek aki ilyen téren számomra megfelel.

2017. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze dohányossal.
2017. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyszer, exem a kedvemért leszokott. Illetve már amúgy is tervezte, de így még inkább motivált lett. Ha nem akarna leszokni, úgy nem jönnék vele össze.
2017. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Régebben volt csak dohányos pasim, de azok nem is voltak komolyak (nem emiatt) bár érdekes módon volt aki nem volt büdös.

Amúgy nagyon kicsi a valószínűsége hogy újra cigissel jöjjek össze (10 éve volt utoljára), nem bírom a füstjét sem, illetve nagyon zavar az ember szaga is. A haja, a ruhája, csóknál meg mintha hamutartót nyalogatnék. Illetve itthon is egyik szülőm cigizik, és sokszor még csukott ajtónál is érzem a szobámban, valamint magamon is. Hát ez nem hiányzik hogy párommal is így folytassam...


Plusz óriási pénzkidobás, akár havi több tízezer, amivel az ember csak azt éri el hogy köhög, és minden máson spórolni kell...


Persze ha valaki megígéri hogy leteszi, és ezek után valóban nem látom és nem is érzem rajta, akkor lehet esélye. De nem kényszerítenék senkit, vagy vállalja maga, vagy pá-pá

2017. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nálam kizáró ok a dohányos.
2017. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Számomra is kizáró ok lett volna ha nem szerettem volna meg ennyire a páromat.

Erős cigit szív és elég sokat is......

Egy időre letett aztán visszaszokott, amíg nem szívta a rendeset addig elektromos cigit használt. De az egyáltalán nem zavart.

Jelenleg ha velem van nem dohányzik.

Mielőtt találkozunk erős szájápoláson esik túl, hogy ne érezzem :D

2017. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Párom cigi ellenes Én cigiztem nő létemre de úgy hogy egy doboz kitartott 2 hétig meg előtte nem cigiztem csak ha esetleg nagyon ideges voltam szóvap nem voltam olyan nagy cigis. Eggyik napról a másikra meg azon vettem észre magam hogy egyáltalán nem cigizek csak kb egy héten egy szál aztán meg már egyáltalán nem.
2017. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért nem használják a Bmw-s pasikat egyfajta módszerként a leszokáshoz nőknek.
2017. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!