Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden jóó chat befuccsolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jóó chat befuccsolt vagy fizetős lett?

Figyelt kérdés

Idősebb férfivel ismerkednék..Nem találok erre megfelelő oldalt. Van ez az anotalk minden regisztràció nélkül de ott inkàbb fiatalok vannak.

Egyàltalàn lehet még chat-en a mai vilàgbaan normálisan ismerkedni?


2017. márc. 5. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na majd itt kapsz elég ajánlatot... :D

Normálisan nem tudom, hogy képesek lesznek-e veled kommunikálni, de itt még a 30-35 évesek is iszonyú alacsony színvonalon mozognak. Értem ez alatt azt, hogy minden második a farkáról küld képet és azt ecsetelgeti, hogy hogyan dugna meg...


Kiábrándító!

2017. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Tapasztalatból mondom ,hogy nem lehet. Régebbóta figyelgettem több chatet ,miegymást és megítélésem szerint a felregisztrált, jelen lévő emberek sajnos sérültek, lelkileg, szellemileg, testileg. Nyugodtan tegyél próbát, fontos a személyes tapasztalat, lehet ,hogy néha meghökkent majd amit tapasztalsz.
2017. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert túl sokat akarsz.
2017. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szomorúan hallom,hogy ez így van.
2017. márc. 5. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mennyi idő az idő idősebb ez se mindegy. Meg az sem milyen jellegű valaki vagy.
2017. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek túl sokat és normálisan ismerkednék. legyen barát vagy akár több. Ott kéne kezdődjön, hogy egyáltalán összehoz a sors 30+ al.25 vagyok. Eddig ennél idősebb korosztállyal nem igen volt lehetőségem beszélni.
2017. márc. 5. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

És miért ilyen idő szebb valakire vágysz?


Szerintem, az itt egy erős dolog, hogy milyen elköteleződést vársz a másiktól. Az az érzésem, hogy erőset. Ahogy látom itt, egy csomó ember benne lenne felületes kapcsolatokban.


Meg szerintem könnyű elméletben azt gondolni, hogy csak legyen valaki már. De igazából elég kevés ember vonzó egy adott másiknak. Külsőre, érdeklődésre, esetleg anyagilag, meg ott a szex, hogy tudnak e egymással kezdeni valamit. Neked is van egy csomó ilyen igényed amit talán észre sem veszel. Szóval szerintem lehet ez megnyugtat kicsit, hogy ez mindenképp nehéz :D

2017. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!