Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen video chat oldalt...

Milyen video chat oldalt ismertek ami nem fizetős?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
skype
2012. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]


A világ bármely pontjáról chat-elhetsz jobbnál jobb csajokkal is. Ööö jah azt még meg említeném, hogy lehet beleszaladsz egy hájas magamutogató hímneműbe... :D

De jó buli, már, ha tudsz idegennyelvet... :D

2012. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi! van még másik hasonló? esetleg magyar?
2012. jún. 7. 17:31
 4/6 A kérdező kommentje:
leginkább farkakat látok ott, mintsem csajokat :D
2012. jún. 7. 17:35
 5/6 Kutyus70 ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel. Az említett oldalon én is voltam, de körülbelül olyan, mintha valami meleg oldal lenne. Úgy 10 beugró kamerából k.b. 8 hímnemű, (ahogyan te fogalmaztál) és ezeknek a többsége (k.b. 6) a farkát mutogatja. Ha mondjuk fele-fele arányban lennének a hímek és a nőstények, arra még azt mondanám hogy oké... na de 2-3 perc alatt annyi f***t látok ott, hogy elmegy a kedvem az egésztől, és utána egy ideig már semmire sem áll fel. :D Aztán úgy 100 közül beugrik 1-2 csaj is, akik viszont rögtön tovább is lépnek, gondolom azért, mert nem farkakat akarnak látni, és annyi farok után már attól is megijednek, ha pasit látnak, még akkor is, ha az fel van öltözve és éppen nem mutogatja magát. Talán félnek, hogy na mindjárt ez is nekivetkőzik, vagy nem tudom...


A kérdező szerintem konkrétan olyan chatre gondolt, ami kifejezettem szex chat, nem kell regisztrálni, vagy ha kell is regisztrálni, nem kell vizetni VIP, credit, meg egyéb s***ságokat. (Sajnos én eddig csak ilyenekre bukkantam, és úgy látom itt sem tud senki ajánlani semmit a kérdezőnek, pedig a kérdést elég rég feltette)

Úgy gondolom nem igazán létezik olyan chat oldal, ahol szex chat-elni lehet szabadon, mondjuk úgy, hogy felmegyek, lazán el csevegek egy-két lánnyal, aztán ha szimpatikusak vagyunk akkor privátba megyünk és... hát ott "folytatjuk". :D És azért nincs ilyen, mert véleményem szerint a szex ipar, (vagy inkább maffiának nevezném) kézben tartja ezt az egész dolgot. Ha mondjuk én most készítenék egy olyan oldalt, ahol teljesen szabad és ingyenes szex chat van, arra azonnal lecsapnának a fizetősek, és letiltanák, törölnék a weboldalamat. Ezt szerintem az is alátámasztja, hogy még jó pár évvel ezelőtt volt pár olyan magyar videó chat oldal, amelyek nem feltétlenül szex chat oldalak voltak, de bármi kialakulhatott a csevegések közben. Regisztrálni kellett, mert ha a közösben vetkőzni kezdett valaki, vagy mutogatta magát azt rögtön törölték. (nagyon helyes!) Viszont ha a közösben összemelegedett egy csaj és egy srác, akkor szépen privibe mehettek, ott már senki sem látta őket, és ott azt csinálhattak, amit éppen mindketten akartak. Nos, nagyon érdekes, hogy ezek az oldalak mind megszűntek szépen egyenként. És a helyükbe lépetek százával azok az oldalak, ahol rengeteg pénzért egy csaj eljátszik neked egy sokat gyakorolt és jól betanult kamu orgazmust.

2013. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doki33 válasza:

"Ha mondjuk én most készítenék egy olyan oldalt, ahol teljesen szabad és ingyenes szex chat van, arra azonnal lecsapnának a fizetősek, és letiltanák, törölnék a weboldalamat."


Fogalmad sincs róla hogyan működik egy weboldal igaz? Persze, hogy nincs. Ha lenne nem írtál volna ekkora baromságot. Ha ez így működne, már a fele internet törölve lenne a konkurensek által. LOL! :D

2018. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!