Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok (25 körüliek), ismeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (25 körüliek), ismeretlen férfitől érkező facebook-jelölést visszaigazoltok?

Figyelt kérdés

Ha epp tarsat kerestek es/vagy egyedulalloak vagytok?


Vagy kell a bejeloles melle levél is? Jo fenykepem van, nem

posztolok az oldalamra "baromsagokat", de elvétve, hogy visszaigazolna egy-ket lany, meg akkor sem, ha tudom rola, h tarsat keres vagy egyedulallo.


2017. márc. 2. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok, de idegesít, ha vadidegenek bejelölgetnek. Legalább írnának valamit, hogy kik, hol találtak meg, miért jelöltek be. Te sem gondolod komolyan, hogy ráadásul nők vissza fogják igazolni vadidegenek jelöléseit.
2017. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én vissza szoktam azt aki szimpatikus, akkor sem ha nem ismerem 25 nő
2017. márc. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
javítok! akkor IS, ha nem ismerem
2017. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha épp társat keresnék,akkor nem a facebookon keresném.

Szóval nem hiszem,hogy visszajelölném.

Maximum akkor ha van pár közös ismerősünk,vagy látom az adatlapján,hogy nem az ország másik felén lakik. De mielőtt visszajelölném,azért elvárnék egy kis levelet.

2017. márc. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jelölnm vissza, max ha írna levelet lehet visszaírnék.
2017. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, még azokat sem szoktam visszajelölni, akit, csak látásból ismerek, vagy csak, mert egy buszon utazunk, vagy egy csoportba jártunk az egyetemen, de két szónál többet nem beszéltünk.


Minek?


Csak azt jelölöm vissza, akivel van valami értelmes kapcsolatom is vagy legalább beszélőviszonyban vagyunk egymással.

2017. márc. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs vele közös ismerősöm, aki által ismerhetem, akkor nem.


20N

2017. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyira szoktam vissza igazolni, hogy rá kérdezzek, hogy "Honnan ismerjük egymást?" Ha 2-3 napon belül nem jön válasz. Vagy azt írja " Csak úgy " akkor megírom neki, hogy " Köszönöm Szépen De nem gyűjtök Ismerősöket. " És az illetőt, törlöm ismerőseim közül . És ha újra jelölne visszautasítom és Tíltom. 23 L
2017. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, közös ismerős esetén sem. Ha ír valamit és szimpatikus akkor elfogadom ismerősnek. Amúgy meg egy a sok közül.

A lányokat nem egy pasas jelöli be csak úgy, valahogy ki kell tűnnöd ha tényleg akarsz tőle valamit. Adok egy kis segítséget: egy két szónál hosszabb (nem a: "Szia! Mizu?") üzenet már hatalmas előrelépés mert a többség ennyire vagy még ennyire sem képes, nem hogy két épkézláb mondatra.

2017. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!