Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lúzer egy férfi?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják hogy lúzer egy pasira de milyen okok milyen tulajdonságok miatt lehet egy pasit lúzernek nevezni.
2017. márc. 1. 07:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

amikor a saját lábát gáncsolja el valaki...

"nekem nem jöhet ez össze"

mondjuk elkezdesz ismerkedni valakivel és inkább megszakítod a kapcsolatot, mert "neked nem jöhet össze"...

vagy ha negatívan áll az egészhez, nagyon bátortalanul...

szerintem leginkább erre mondják


24F

2017. márc. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
A rendes, tisztességes, gáláns, udvarias, szeretetteljes, hűséges, romantikus férfiakra mondják, mint amilyen én is vagyok.
2017. márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

#2:

ez hülyeség...


24F

2017. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, hogy mások kire mondják, én senkire, mert nem szokásom lesajnáló kifejezésekkel minősíteni az embertársaimat.
2017. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Amit a 2-es ír, plusz ha nem néz ki jól.
2017. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

2. Miért lenne egy ilyen pasi lúzer?


Én is ilyen vagyok boldog kapcsolatban élek, nem gondolom magam lúzernek vagy esetleg akkor lúzer lennék?

2017. márc. 1. 07:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól lesz max.lúzer ha valaki megbélyegzi ezzel.Neked lúzer másnak nem.Az a lúzer aki ilyet mondd valakire.Addig mondogassa valaki a másikra hogy lúzer amíg aztán azon kapja magát hogy ő is olyan helyeztbe kerül,amire a többi okos ravagja ezt a szót könnyelműen.
2017. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
A lúzer vesztest jelent. Az örök vesztesekre mondják, akik nem azon dolgoznak hogy jobb legyen hanem azon rinyálnak, hogy nem jó. Mindenkinek vannak lúzer időszakok az életében szerintem :-)
2017. márc. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
ha nem áll ki magáért
2017. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ezt azok a lúzer nők hajtogatják, akik még nem vették észre, hogy ők is lúzerek.
2017. márc. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!