Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok "piacképes" a férfiak számára a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, a fiúk nem igazán szoktak megnézni, elég vékony vagyok és vannak mimikai ráncaim, amiket nem tudok eltüntetni.

Lehet emiatt nem érdeklődik irántam senki?


2017. febr. 28. 16:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Ennyiből ezt nem lehet megállapítani. Ehhez kép kellene, de amúgy lehet, hogy jellembeli problémák is okozhatják ezt, vagy zavaró a hangod, vagy a jó ég tudja mi még...
2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Kép kellene, küldj privátban és kapsz egy őszinte véleményt (szintén privátban). Nem a szokásos udvariaskodást, hanem tényleg őszinte véleményt, hogy milyen szinten vagy és milyen pasiknál van esélyed.
2017. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Képet!
2017. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen nincs, egy nő MINDIG piacképes. Pont. Totálisan piacképtelennek lenni férfiúi kiváltság:)
2017. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűbb, hogy elég sok embernek bejössz egy két pillantás alatt is, csak a megszólítás az utcán ma már nem mindenkinek elfogadott, sőt.

A legkönnyebben ma már csak úgy találhatsz kapcsolatot, ha barát/barátnő alapján bemutat valaki, vagy baráti házibulin. Tehát valami helyen, ahol könnyű nyitni.


De ha nem jár az ember ilyen helyekre, az utcán, könyvtárban, bárhol vad idegenek nem fogják leszólítani. Évente 1-2 bepróbálkozhat, de a legtöbb lánynál nem. És nem a miatt, mert ne lenne szép/csinos.

2017. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Vágj meg egy képpel!
2017. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is küldhetsz képet bár én nő vagyok.
2017. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Kép jöhet priviben .
2017. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%
Töltelék mese-kérdés a 3 nagy kérdéspuffogtató egyikétől...
2017. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
9-es, mi van?
2017. febr. 28. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!