Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni egy normális lányt sem, aki 1 percnél tovább is hajlandó beszélgetni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 10:58
1 2
 11/12 Celtix válasza:

Kerdesben a valasz:

Mert normalis.

2017. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Do you even önkritika?


Első 2-3 hozzászóló már rávilágított az általános legnagyobb problélmára.


"Szia mizújs, hány éves vagy?" - ettől általában bárki eret vágna unalmában...


Bátyám a most már feleségével úgy ismerkedett meg az egyetemen, hogy feltett neki egy filozófia kérdést egy író művéhez kapcsolódóan.


Nem kell feltétlen véresen komoly filozófiai kérdéseket boncolgatni rögtön az elején. De a standard kérdésekből mindenki kap vagy 60+at naponta, aki pl. online társkeres. Az 5. után lehet, hogy ő is copy-pasteli már a válaszokat...


Barátokkal beszélgetést is úgy kezdek, hogy belecsapok a lecsóba, vagy ha nincs mit írnom, hogy nekem milyen volt a napom vagy hasonló, akkor igyekszem valamivel feldobni a beszélgetés.


"Ma például a neten keresgéltem csillámpónikat, és egyszarvúakat, amikor véletlen ráakadtam erre a kérdésre ezen az oldalon. Majdnem eret is vágtam helyből, mert eddig szent meggyőződésem volt, hogy csak bizonyos körökben vannak ilyen szerencsétlenek, és ez nem csak egy általános probléma. De aztán erőt vettem magamon válaszoltam, és amint bezártam az oldalt, a gugli rögtön a képembe is vágott hálából pont egy olyan rózsaszín lovat amilyet kerestem. Szóval nagyon szerencsésnek mondhatom ma magam.

És a te napod hogy telt angyal bögyörőm?"


30L.

(Igen, látom a jövőt is, ennyire jó vagyok!) ;)

2017. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!