Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mig kell írni egy nőnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mig kell írni egy nőnek egy társkereső oldalon? Sose szoktak válaszolni! Azt már mindenki tudja hogy ezeket nem kellene: Szia Hogy vagy? Szia van kedved ismerkedni? Szia mizujs? De akkor mit kell írni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#8


Tőlem azt kérdezte a férjem kb 10 perc egymást nézegetés és szemezés után egy kávézóban a szemközti asztalnál ücsörögve, hogy meginnék-e vele egy üdítőt?


Aztán összeházasodtunk, ilyen egyszerű :)

2017. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#9. Azért ez a "pötyi" nálam kiverné a biztosítékot! :D


Nekem pl jobban bejön az,mikor indításnak megkérdezi mit-kit keresek ezen az oldalon! Van ugye aki csak szórakozik,nézelődik vagy csak barátot,esetleg laza kapcsit keres! Ha őszinte,tisztázódik az elején,nem fut felesleges köröket!

Ezt a mizut felejtsd el! :)

2017. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, ha ronda vagy, akkor nem fog egy nő se válaszolni neked.
2017. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

6-7 eve csinaltam ilyet utoljara atlagos ferfi vagyok.

Siman egy szoveget kitalaltam es elkezdtem kuldeni lanyoknak. Neha a kepet se neztem cssk kuldtem. Aki valaszolt megneztem a kepet ha ok akkor ismerkedtem. Az elso 1-2 het utan heti 2-3 randi osszejott csinos lanyokkal.


Alapvetoen az erdektelenseg mukodott, nem erdekelt ha 200 level megy ki, az se ha mar irtam neki.

2017. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#9 Azért ez a beceneves dolog is elég rizikós. Én rosszul lennék tőle, ha ilyen üzenetet kapnék, ki nekem ez az idegen, hogy becézgessen ráadásul ilyen idióta módon? Már bocsi.

Szerintem, amit az első írt teljesen rendben van. Ha van a lány profiljában több infó, akkor onnan ki kell ragadni valamit és arról érdeklődni, azzal beszélgetést kezdeményezni.

A másik, ami még az első pár ismerkedésnél rendben van, de utána már a rutinosabbak nagyon megunják, azok a vallatás szerű kérdések. Inkább mesélj te valamit magadról, és esetleg kérdezz úgy véleményt, de ne egy sor kérdést egymás után. Azok a lányok meg, akik kérdés nélkül nem válaszolnak, nem is akarnak eléggé ismerkedni.


20/L

2017. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

15ös lányka, szivatod az embereket mi ??

Mivel több a pasi mint a nő a társkresőn ill sok nő önbizalom növelésre használja ezért várhatóan 150-200 levélből egyre kap választ.. Persze ragadjon ki az adatlapjáról valamit mi ?? 150ből 1, de kb 10 találatból ha 1 lesz megfelelő akkor 1500 levél. Tudod te azt hogy mennyi idő ??

2017. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja szóval akkor rá sem néztek inkább a nő adatlapjára, csak válogatás nélkül külditek mindenkinek a levelet? Aztán jön a csodálkozás, egy nő se akar azért lenni egy pasival, mert a pasi mást nem tud rajta kívül összeszedni.

Nem azt mondtam, hogy órákig fogalmazzon egy gyönyörű levelet. De pl. ha ott van hogy szeret olvasni, akkor mondhatod, hogy "én is, Stephen King könyvei a kedvenceim, neked ki a kedvenc íród?" vagy valami. Ez kb. ugyanannyi időbe kerülhet, mint a piros pöttyös ruhás pötyis baromság. :D

2017. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyet értek, a beceneves gáz, arra nem is válaszolnék, de az első jót ír. Igazából nem kell nagy cuccnak lenni, csak érezzem, hogy nem egy random csaj vagyok az ezerből hanem felkeltettem valamivel az érdeklődését. Én csak olyan emberre írnék rá, aki valamiért nagyon felkelti az érdeklődésemet.
2017. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na mar el is buktal volna a netes tarskeresesen.

Szeret olvasni ? Az jo de leirni hogy a stephen king konyveket szereti. Tilos.

Ott a lany olvassa. Stephen king ? Sok hulla. Agressziv. Bolond. Mar -10 pont.

Masik konyv ami nyalas ? Nyalas, nem ferfias -10 pont.

Ha szeret konyvet olvasni, meg az erdeklodo fel is az jo, csak az hogy milyen konyv egy teny amibol sok rossz kovetkeztetest le lehet vonni, es le is vonnak.

2017. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19


Hát nem tudom, azért hoztam fel Stephen Kinget, mert én örülnék, ha ezt írnák nekem, lenne miről beszélni. :D Nem gondolnám, hogy bolond meg agresszív, vagy akkor maximum annyira, amennyire én. :D

A romantikus könyv tényleg -10 pont. :D


De tudod a lényeg az lenne, hogyha van közös érdeklődési kör az tök jó. Ha semmiben sem egyezik két ember, akkor elég nehézkes párt fognak alakítani. Még mindig ott tartok, hogy nem csak egy nő kell, hanem olyan akivel összeilletek és ebben az esetben jó ismerkedési szöveg, amit mondtam. :D

2017. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!