Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam bulikba járni, szóval maradt az online társkeresés.

A badoo, tinder és társai nem tetszenek, bár csak 1-1 percet használtam őket kb.

Szinte bármilyen kapcsolat érdekelne egy lánnyal (komoly vagy alkalmi is), mert nagyon egyedül vagyok még munkahelyemen is.

Előre is kösz a tippeket.



2016. szept. 14. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyk-n érdemes! ;)
2016. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

itt is érdemes ismerkedni

21L

2016. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

GYIK-on is érdemes:

[link]

2016. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

facebook meg itt :D


17F

2016. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az attól függ mekkora igényed van, milyen igényeid vannak elsősorban külsőt tekintve, és te mennyire nézel ki jól.


Ha nincsenek nagy igényeid külsőt tekintve a hölgyek terén akkor esélyes, hogy összejön pár hónap alatt valami.

Ha csilivili szépségeket akarsz akkor viszont ahhoz jóképűnek kell lenned, mert kib**aszott sok vetélytársad akad a neten és ezek a drága hölgyemények a legjobbak közül is csak a legjobbakat fogják kiválasztani.

2016. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Azért GYK-n nagyon kemény fejűek a lányok többsége, szóval itt óvatosan. :)

Egyébként valóságban jobb esélyekkel indulsz szerintem.

2016. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár itt is leírhatod, hogy milyen elvárásaid vannak, milyen legyen az adott hölgyemény, te milyen vagy, és aki kedvet kap, akár jelentkezhet is, elvégre itt is sok a magányos nő. :)
2016. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#3-as: Nagyon jót nevettem, remek zárása volt egy amúgy is vicces napnak. :)


Nem tudom, mik lehetnének az elvárásaim. Az fontos, hogy körülbelül az én korosztályom legyen, én 21 éves vagyok, szóval ehhez mérten +- pár év. Nálam nincs olyan, hogy csak ilyen lányok... Egy lány vagy tetszik vagy nem. Persze ezek között is vannak skálák.

És ami lényeges, hogy elviseljen, idegesítően figyelmes és sokat dumáló vagyok.


Sok időm van netezni munkalyemen, ezért akarom kipróbálni az online ismerkedést.


Mivel ez nem társkereső oldal, ezért nem is folytatom. :) Amelyik lány akar, az majd ír privátot. :)

2016. szept. 14. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A társkeresőket kerüld el nagy ívben! Egy részük natúr pénzlehúzás, a többi meg erőltetett húspiac, rengeteg kamuképessel és trollal. Azonkívül ott minden nő naponta kap 20-30 levelet, örülhetsz ha egyáltalán ránéz a profilodra.
2016. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a felszedlek ingyenes társkeresőn érdemes próbálkozni nekem már több randim is volt az oldalról.
2016. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!