Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán olyan férfivel ismerkedni, aki 40 lesz, elvált és most az anyjával él?

Figyelt kérdés

Az indok annyi, hogy így jobban kijöttek anyagilag, mert van egy nagy két szintes kertes házuk a zöldövezetben(többségi tulajdon a férfié), plusz az anyukája még a kutyára is vigyáz, ha neki dolga van.

Egyébként egy normális, rendes férfinek tűnik, de még alig ismerem, kb. egy hónapja találkoztunk. Viszont ez elbizonytalanított, mert én nem gondolom egészséges dolognak azt, hogy valaki 30 fölött a szüleivel éljen. Ráadásul, ha hozzájuk megyünk, tuti mindig kijön az anyja is a kertbe hozzánk, szóval engem zavar ez az egész helyzet. Imádom én is anyukámat, de inkább élek albérletben, és megyek hozzá minden hétvégén látogatóba.



2016. júl. 12. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Erősen gyanítható, miért lett vége annak a házasságnak.
2016. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A válás után költözött össze az anyukájával, együtt vettek házat, mert így jobban megérte mint két külön kisebb lakást venni.

Nem tudom, hogy kellene felhozni nála ezt a témát, hogy ha esetleg komolyabbra fordul a kapcsolatunk és szóba kerül az összeköltözés, akkor vajon mi lesz???

2016. júl. 12. 10:53
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy kis időt még adnék! Az olaz pasik 40 évesen még a mammával laknak!
2016. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érte meg jobban. Anyukája fontos neki, mellette akar lenni. Nem kell túlmisztifikálni. Ha független, erős férfi lenne, akkor nem csak az anyagiak döntöttek volna abban, hogy milyen lakást vesznek és tuti nem költözik össze az anyjával. De ezt tette, aminek oka van. Ez ennyi. Érted és senki másért sem fog leválni róla. Jobb, ha ezt tudod. Ha nem akarsz odaköltözni mamához, akkor ne is vágj bele!
2016. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 homo ludensz ***** válasza:

Ez nem olasz pasi szindróma,egyszerűen arról van szó hogy előtte is és most is anyuka kézben tartja a kis fia dolgait.

Valószínűnek tartom hogy az előző házasságában a feleség nem volt hajlandó felvállalni anyuci szerepét és szétmentek.

A közös lakás lehet hogy gazdaságosabb de kényelmesebb is a fiúnak-férfinek. Úgy tűnik anyuka rábólintott hogy találkozgass a fiúkával csak ha komolyra fordul a kapcsolat kérdés hogy ne e olyan valakit lát benned aki őt a helyéről letúrja.

2016. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
Végülis ismerkedhetnél 40-es, világ életében független, 25 éve egyedül, albérletben lakó férfival is, aki le se tojja az anyját. Vagy 40-es, nyitott/kevésbé nyitott házasságban élővel is.
2016. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Anyjával :D Najó de itt lehetne arra is gondolni talán, hogy az anyja segitségre szorulhat pl égőt cserélni, vagy ágytálat
2016. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
nem, ha nincs 40 évesen 100 milliós vagyona, akkor szóba se állj vele! Óvd meg magadtól.
2016. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Most leszek 34, elváltam, külföldön dolgozom, otthon anyámhoz fogok költözni, mert amennyit magyarországon vagyok, azért nem éri meg egy lakást venni/fenntartani.

Akkor én most retard lennék, meg anyuci kicsi fia?


Nem ilyen egyszerű a dolog kedves kérdező, ha hajlandóságot mutat az elköltözésre és nem ragaszkodik a mamához minden áron akkor szerintem nem olyan nagy tragédia ez.

Arról nem is beszélve hogy lehet anyagilag nem engedheti meg magának hogy elköltözzön, gondolom fizet gyerektartást stb...

2016. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Gyereke nincs. A 100 milliós vagyont nem nagyon értem, hogy jön ide, én inkább az érzelmi függőségtől félek. Szerintem többet számít, ha valaki határozott és önálló 40 évesen! Ami viszont nem egyenlő azzal, hogy le se sz*rja az anyját, de azért nekem furcsa, hogy miért akar együtt élni vele. Én nagyon közel állok édesanyámhoz, imádom-szeretem, bármit megtennék érte, de nem tartanám egészségesnek azt, ha még mindig vele élnék, akkor sem, ha így megspórolhatnám az albérletemet.

Utolsó: Az teljesen más, ha külföldön dolgozol, és keveset vagy itthon. Nem ugyanaz a kettő. Ő szerintem dönthetett volna úgy, hogy vesz magának egy kisebb házat (övé a 2/3 tulajdon), anyukája meg külön egy lakást.

Anyukája egyébként egy határozott, talpraesett nőnek tűnik, szerencsére egészségügyileg sincs semmi baja.

2016. júl. 12. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!