Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán olyan férfivel ismerkedni, aki 40 lesz, elvált és most az anyjával él?

Figyelt kérdés

Az indok annyi, hogy így jobban kijöttek anyagilag, mert van egy nagy két szintes kertes házuk a zöldövezetben(többségi tulajdon a férfié), plusz az anyukája még a kutyára is vigyáz, ha neki dolga van.

Egyébként egy normális, rendes férfinek tűnik, de még alig ismerem, kb. egy hónapja találkoztunk. Viszont ez elbizonytalanított, mert én nem gondolom egészséges dolognak azt, hogy valaki 30 fölött a szüleivel éljen. Ráadásul, ha hozzájuk megyünk, tuti mindig kijön az anyja is a kertbe hozzánk, szóval engem zavar ez az egész helyzet. Imádom én is anyukámat, de inkább élek albérletben, és megyek hozzá minden hétvégén látogatóba.



2016. júl. 12. 10:41
1 2
 11/17 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ő szerintem dönthetett volna úgy, hogy vesz magának egy kisebb házat (övé a 2/3 tulajdon), anyukája meg külön egy lakást. "


Igen. A mai világban szinte mindenki megteheti, hogy csak úgy vesz egy házat az édesanyjának... Te szerintem valami álomországban élsz. Nekem édesanyám egyedül például kb a rezsit se tudná kifizetni egy akármekkora lakásra. És akkor még nem volt szó kajáról, egyébről. Én igazán örülök, hogy neked az a természetes, hogy bárki csak úgy fogja magát és lakást vesz és fenntartja, de nem árt, ha tudod, hogy ez nem mindenkinél van így.

2016. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9 es vagyok, persze nem ugyanaz a két eset. Csak sosem tudhatod hogy ő milyen okok alapján döntött így. Mint ahogy egy kívülálló sem hogy én miért döntök úgy ahogy....

Beszéltél már vele erről, vagy csak komplikálsz? :)

2016. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jajj, nem érted, amit írtam! :)

Nem ő vett volna az anyukájának! A válás után költöztek össze anyukájával, most egy baromi nagy kétszintes kertes házuk van, ennek az 1/3 az anyukája tulajdona, 2/3-a az övé. Tehát élhetnének külön két kisebb lakásban, házban.

Nekem nem kell magyaráznod arról, hogy sokan nem tehetik meg, hogy saját lakásban éljenek, mert nálunk is ez van, de! akkor is élek inkább külön albérletben. És igen, van az a helyzet, amikor csak együtt lehet megoldani több generációnak, mert külön nem tudnának lakást fenntartani, de itt nem erről van szó. Anyukája is dolgozik még, és jól keres.

2016. júl. 12. 14:06
 14/17 A kérdező kommentje:

9-es, még friss a kapcsolat, nem beszéltünk erről. Egyelőre próbálom felmérni, hogy mi a helyzet, de úgy látom elég szoros közöttük a kapcsolat. Nem akarom megbántani sem, de nem tudom, hogy hozzam fel ezt a témát.

Viszont már az első randin ránk telefonált az anyukája, hogy azt mondta 8-ra hazaér...

Csak elbizonytalanít, mert nem akarok egy olyan kapcsolatba belemenni, ami emiatt nem működne hosszú távon.

2016. júl. 12. 14:10
 15/17 anonim ***** válasza:

9 vagyok megint :)

Rám is simán rámtelefonált volna anyám ahogy ismerem.

De mondjuk én azért helyre szoktam tenni ha olyanba üti az orrát ami nem az ő dolga. Igaz egy randin telefonba valószínűleg nem kezdtem volna el vitatkozni vele, nehogy a lánynak pont az ne tettszen, hogy anyámat elküldöm melegebb éghajlatra :)


Szerintem erre több időt kell szánnod hogy kipuhatold miként is gondolja ő a dolgokat az anyjával kalcsolatban.

Én mindig azt mondom, azért mert valaki jóban van a szüleivel, és tisztelettudó velük szeben, azért még nem kell rosszra gondolni. De nyilván ott a másik végleg amitől te is félsz, hogy túlságosan kötődik, és inkább az anyját helyezi előtérbe, veled szemben.

Én amondó vagyok randizzatok még párat, és próbáld meg ebbe az irányba terelni a beszélgetést hátha okosabb leszel utána.

2016. júl. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tehát az a baj, hogy gondoskodnia kell az idős anyukájáról?

Beszéld meg vele, hogy ha jól alakulnak a dolgaitok, akkor hozzád költözne-e.

2016. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon is fontos, hogy valaki tisztelettel bánjon a szüleivel, gondoskodjon róluk, ez nem baj. Csak a túlságos kötődéstől félek inkább.

Köszi a tanácsokat, még nyilván adok esélyt a dolognak, és megpróbálom felmérni, hogy mi helyzet, valahogy megbeszélni vele.

2016. júl. 13. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!