Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány az egyetemen csúszás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány az egyetemen csúszás?

Figyelt kérdés

Szóval közgázos vagyok amikor ezt említem még minden rendben van :-) De azt nem említem, hogy 2005-ben kezdtem :-) Kicsikét megcsúsztam..- hogy hova járok nem lényeg! Nálunk mindenki addig jár ameddig akar és mellesleg fizetős! Amíg fizetsz addig jársz.. - szóval utolsó éves vagyok még 30 kredit hiányzik :-) Aztán diplomázok :-)


Csajozásnál azt mondjam, hogy így jártam vagy mondjam azt, hogy első éves vagyok, hogy ha megint csak 1-2 vizsgát abszolválnék - csak kényelmesen - vizsgaidőszakban akkor ha járunk ne tűnjön fel neki?


2017. jan. 21. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan gondolod? :D
2017. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez a 12. éved az egyetem büfészakán?
2017. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tök mindegy, hogy hogyan állsz az egyetemmel, vagy ettől még nem vagy kevesebb. Persze nyilván ne úgy add elő, hogy "bulik, partik az életem, meg lazsálok, és már 10 éve egyetemre járok" hanem hogy nem úgy jöttek össze a dolgok, tárgyak sajnos, de mostmár a vége felé vagy. Meg egyáltalán, önmagadtól nincs is értelem szóba hozni.

Meg ne kamuz, mert egy kapcsolathoz alap dolog az őszinteség.

2017. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondd, hogy 2005-ben kezdtél, hanem hogy utolsó éves vagy, és 30 kredit hiányzik. :) Ezzel nem tünteted fel magad kapásból negatív színben.

Nem tartom magam nagyképű libának, de nem hiszem, hogy ha ezt első-második randin elmesélnéd, akkor rögtön jó véleményt alakítanék ki rólad... :) Volt olyan pasim, aki félbehagyta az egyetemet, de ő legalább belátta, hogy nem megy, és nem erőltette. Meg olyan ismerős is van, aki 6-7 évnyi görgetés után inkább újrakezdte az egész egyetemet, újra felvételizett, és láss csodát, minden elsőre ment neki akkor már. :) Szóval alapból nem feltétlen gáz, ha nem megy, van ilyen.

Viszont azért az, hogy terveid szerint 30 kreditet további 7-8 szemeszter alatt akarsz összehozni (legalábbis én így értelmezem, hogy gólyának vallanád magad), az egy kicsit meredek... :) Ebből nekem az jönne le, hogy igazából magasról tojsz az egészre, és az ilyen "aranyifjakat" nem kedvelem. Bocsi. :)

Ettől függetlenül simán lehet ám, hogy egy okos-értelmes-főnyeremény pasi vagy, nem zárom ki a dolgot, csak ahogy írtam, ha ezt így elsőre bedobod, akkor nem lenne késztetésem ezt kideríteni, hogy tényleg így van-e. Hazudni semmiképp, tehát ne kamuzd be, hogy máskor kezdted, de ha nem dobod be elsőre a bombát, csak az infók egy részét, az még mindig a kisebbik rossz. :)

Vaaaagy, vállald fel őszintén a dolgot, megkockáztatva, hogy ez bizony nem minden nőnek jön be. ;) De akkor is, ez vagy te, kár titkolni hosszú távon.

2017. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha valakinek csak az egyetem, "papír", pénz,... számít akkor azzal inkább ne kezdj.

Ezzel nem azt mondom, hogy ügyes vagy így kell az egyetemet végezni, de ha valakinek ilyen kicsi a látóköre és nem téged, mint embert szeret akkor az hosszú távon veszett kapcsolat.

2017. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek jogászt,nem egyet,aki csúszott,egyik tini kori szerelmem.Kb. akkor szakítottunk, amikor elkezdte az egyetemet, szóval nem a csúszás volt a válóok.Én is fogok félévet csúszni,csak Anglisztika BA-n,mégse akar szakítani velem a pasim.Viszont ez a 12 év már sok és mondjuk egy maximalista,ELTE-s vagy orvosit végzett nő már lehet,elhajtana a francba,ha megtudná.Ha hazudozol, akkor más is el fog hajtani,és akkor már nem a linkséged miatt.Mondjuk ha azt látnám,hogy egyébként a finisben már nem xarod telibe az egészet,az nem lenne nálam válóok.

Off:a telibexarásról annyit,hogy az egyik exem mérnök-infós volt és azért rúgták ki az egyetemről,mert negyedszerre sem sikerült a kalkulusa.Konkrétan azért nem,mert kikunyerálta a 4. lehetőséget,de egy dekát nem készült rá.Ha valaki meg ilyen szinten trehány,az válóok (lehet).Viszont ha legalább próbálkozott volna, akkor azt mondanám,jól van,ellene játszottak a körülmények.

2017. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos választ..mindenkinek ment a zöld kéz :-D
2017. jan. 21. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez számít a csajnak akkor az már nem randizás, hanem állásinterjú. Őszintén...ki nem sz**ja le? Lesz pénzed vagy nem? Jó fizetésed lesz vagy nem? Fogsz tudni költeni a csajra és utazgatni vele mindenfelé vagy nem? Lesz normális autóra pénzed vagy nem? És folytathatnám a sort. Ezek a lényegi kérdések. Persze ha egy PhD-s csajt akarsz felszedni, aki hetente jár nemzetközi konferenciákra, nála lehet számít, de ne parázz már ezen!
2017. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem hazugsággal elérni valamit, az nem igazán jó megoldás.

Az első hazugsággal a "megcsúszás". te nem megcsúsztál, leszarod, és nem veszed komolyan a dolgodat, az már magában eléggé gáz.

30 körül azért már elvárható valami produkció bárkitől is. Tőled mi?

2017. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2017. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!