Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg azt a lányt, aki hozzám való?

Figyelt kérdés
A személyiségemet tekintve nem vagyok egy egyszerű eset, mivel elég sok mindennel foglalkozom; egyszerre vagyok utazó, természetjáró, vállalkozó, magántanár, művész, mérnök, szerencsejátékos, egyetemista, sportokat űzök, érdekelnek a természettudományok, folyamatosan fejlesztem magam, bővítem az ismereteimet, nem csak könyvekből ,hanem személyesen megélt tapasztalatok alapján is. Egyesek azt hiszik, zseni vagyok, mások bolondnak tartanak, én viszont pontosan tudom, hogy egyik sem vagyok, csak egy egyszerű ember, akit hajt a végtelen kíváncsiság, ugyanakkor nem vagyok egy elveszett típus, van bennem tudatosság is, tisztában vagyok a hibáimmal és a jó tulajdonságaimmal egyaránt, nincsenek szuper képességeim, csak azt csinálom ,amihez értek. Fiatal huszonéves vagyok, rengeteg időm van még párt találni, előttem az élet, de azért vágyom a szerelemre, csak nem lelem. Voltam már szerelmes 2x, belém is voltak szerelmesek 4x, de oda-vissza sosem működött, márpedig anélkül nem vagyok hajlandó párkapcsolatba lépni.
2017. jan. 21. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ne hazudj ilyen sokat. A felsoroltak felét is elég lesz.

(Mielőtt megkapom, hogy ne mondjam, hogy kamu, megnézném a kérdező napirendjét.)

2017. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel.
2017. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresve.
2017. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a lánymegfelelőségi egyenlet segíCCSégévelö


pedig mindenki ismeri...

2017. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!