Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy igények vagy elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy igények vagy elvárások?

Figyelt kérdés
Egy pasi ne éljen züllött életet, ne legyen semmilyen káros szenvedélye pl. dohányzás, italozás. Legyen tisztelettudó, erkölcsös, ne beszéljen úgy a nőkről, mint ha semmit sem érnének.
2017. jan. 15. 21:37
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Amit adsz, azt kapod vissza.
2017. jan. 15. 22:08
 22/32 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi hogy szétoffoltátok az amúgy normális kérdésemet.
2017. jan. 15. 22:13
 23/32 anonim ***** válasza:

Teljesen normális válaszokat jelentettél, mert képtelen voltál szembesülni azzal, amit te írtál?

Teljesen érthető, hogy miért nem lesz soha, senkid.

(Jelentsd csak. Semmi sértőt vagy trágárt nem írtam ebben a hozzászólásban, ahogy mások sem azokban, amiket töröltettél. Jelentheted, de a valóság nem fog megváltozni. Az életben kinek jelented, ha nem tetszik a kenyér ára?)

2017. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én sztem ilyen vagyok és nem kellek a nőknek. Ehhez mit szólsz, kérdező?
2017. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Én dolgozom, nem dohányzom, nem piálok, megadom a tiszteletet mindenki felé, legyen az nő vagy férfi, legjobb tudomásom szerint erkölcsös is vagyok.


Ismerkedünk?

2017. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

vicces azért, hogy amikor férfiakról van szó, hogy hány nővel szexeltek, akkor jön a duma, hogy miért baj ha sokkal, nem ártott senkinek, mindketten akarták, nem hitegették egymást. ha egy nő írja ezt, el van mondva minden k urvának. :D

az is szánalmas kissé, ha valakinek az ismerősei között alig találni ilyet, aki megfelel a leírtaknak. :D

nekem pl egy dohányzó ismerősöm sincs. én se viselném el, mégha "mértékkel" is dohányozna. mi az a mértékkel dohányzás? csak félig b aszod tönkre a tüdődet? :D

inni mindenki iszik időnként, kivéve akinek nem ízlik. az még nem káros szenvedély nyilván, ha alkalmanként iszik valaki.

a picsogást meg hagyjuk már, hogy nem iszok, nem dohányzok, mégsincs barátnőm. mintha ez valami teljesítmény lenne és járna érte a nő. :D

kérdező te kissé karótnyelt és arrogáns vagy. vegyél vissza és könnyebb lesz párt találni. puszi nektek. :D

2017. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
ezek nem nagy igények. bár nagyon kevesen vannak, akik nem isznak semmi alkoholtartalmút.
2017. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 icu75 ***** válasza:
Az ivás volt a mértékkel a dohányzás ésszel: nyilván úgy hogy nem a lakásban..ahol árt a párjának meg a gyereknek.
2017. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ezek egyáltalán nem nagy igények. Ezt férfiként még egy másik férfitól is mint havertól / baráttól elvárom. Nem hogy kapcsolatban. Alkohollal mértékkel nincs gond.
2017. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
"vicces azért, hogy amikor férfiakról van szó, hogy hány nővel szexeltek, akkor jön a duma, hogy miért baj ha sokkal, nem ártott senkinek, mindketten akarták, nem hitegették egymást. ha egy nő írja ezt, el van mondva minden k urvának. :D" Nálam ezzel mellé lőttél, ugyanis én mindig is azt mondtam és mondom is, hogy nincs azzal gond, ha egy nőnek több szex partnere is volt, nekik is vannak szükségleteik, amíg nincs kapcsolatban addig semmi gond nincs ezzel. A mártékkel való dohányzás meg azt jelenti, hogy ritkán gyújt rá, pl.nem szív el egy nap egy,másfél esetleg két doboz cigit, hanem pl.5 szálat, vagy esetleg akkor gyújt rá ha iszik is, pl buliban.
2017. jan. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!