Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy igények vagy elvárások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy igények vagy elvárások?

Figyelt kérdés
Egy pasi ne éljen züllött életet, ne legyen semmilyen káros szenvedélye pl. dohányzás, italozás. Legyen tisztelettudó, erkölcsös, ne beszéljen úgy a nőkről, mint ha semmit sem érnének.
2017. jan. 15. 21:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Hááát... Nem hangzanak annak, de ha mindegyikhez mereven ragaszkodsz, akkor nem olyan egyszerű: van az ismerősi köröm, elég sok emberrel. A leírtaknak egyetlen egy figura felel meg: ő házas és tulajdonképpen vallási fanatikus. Esténként Biblia, szexualitás csak gyereknemzéshez és ez a vonal.


Én mondjuk az utolsó kitételnek meg tudok felelni. 5-ből 1, nem is annyira rossz arány... :)


30F

2017. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Na, ebből a körből ki is estem a dohányzás miatt. Annyira erkölcsös sem vagyok épen,a többi stimmel.
2017. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
7%
1-es leginkább a férfiak szoktak félre.ni!!
2017. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha szabad tudni hány éves vagy?
2017. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vallásos, de számomra elég kiábrándító, ha egy pasi már sok nővel lefeküdt. A tisztelettudást pedig arra értem, hogy ne verjen át pl. De úgy látom ide normális ember nem is ír.
2017. jan. 15. 21:57
 16/32 icu75 ***** válasza:

Nem nagy igények,csak éppen nem ezek a legfontosabbak egy párkapcsolatban.

Dohányzás,ivás mértékkel/ ésszel nem tudom miért probléma.(felnőtt emberről van szó) a tiszteletet elég ha annyit ad amennyit kap(tőlem és másoktól is. Az erkölcsösség nagyon tág fogalom kinek mi tartozik bele(de ha számodra a 10parancsolat egésze akkor nincs neked való épkézláb férfi a világon)

2017. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A legrosszabb ***** válasza:
44%
A nők 99%-a már az "őszinteség" paraméternél megbukik.
2017. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Erkölcs számomra azt jelenti, hogy k*r félre. De úgy látszik ez egyeseknek nehéz.
2017. jan. 15. 22:00
 19/32 anonim ***** válasza:
Miért kiábrándító ha valaki sok nővel lefeküdt? Pláne, ha nem átverte a nőket, azaz nem igérgetet nekik fűt-fát, holtig tartó szerelmet, hanem a nők is tisztában voltak vele, hogy ez egy kaland lesz, semmi több? Mi a rossz abban, ha valaki élvezi az élet ezen részét? Élvezném én is, de sem a külsőm, sem a személyiségem (önbizalom hiány) nem teszi lehetővé.
2017. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban nem k..nék félre.
2017. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!