Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire akarhat komoly kapcsolatot egy ilyen fiú? Komoly szándékai lehetnek?

Figyelt kérdés
Sajnáltatja magát, hogy neki milyen rossz élete van, és szeretne már végre komoly kapcsolatot. De közben meg van Facebookon egy olyan képe, ahol egy lányt úgy karolja át, mint ha a párja lenne, és olyanokat írtak a képhez, hogy szeretlek kicsim, meg ilyesmi.
2017. jan. 12. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Eltévesztetted a kategóriát szerintem ;)
2017. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tévesztettem el, mert a fiú már elmúlt 20 éves is.
2017. jan. 12. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:

A facebook-al az a baj, hogy rengeteg téves következtetést (is) levonhatunk belőle. Gyakran megtévesztőek ezek a képek, ismerek olyan lányt, akinek minden képén ~500 like van, közben meg sír, hogy egy igazi barátja sincsen. Meg van egy másik csaj,akinek még minden képe fent van a volt párjával, pedig már vagy féléve szakítottak.


Az általad leírt esetben is lehet, hogy a volt párjával való közös képét még nem szedte le. De mittudomén az is elképzelhető hogy a testvére a lány, vagy valami rokona, vagy mittudomén legjobb barátok már az óvoda óta.

2017. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%

"Sajnáltatja magát, hogy neki milyen rossz élete van"

Engem igazából nem érdekelne mennyire akar komolyat. Nem tetszik a hozzáállása a dolgokhoz. Mindenkinek megvan a maga nyűge az életbe amiért rinyálhat... csak az sehova nem visz. Előrébb meg pláne nem.


Én is amikor épp nekikezdenék a rinyának a nehéz gyerekkorom miatt, akkor eszembe jut másokhoz képest az én életem egy tejszínhab. És ha mások végtagok nélkül, szülők nélkül, támogatás nélkül is viszik valamire és tartanak valahol és emelt fővel mennek neki az életnek, akkor én is befejezhetem a hisztit vagy még jobb el sem kezdeni. A múltból tanulni, a jelenben élni, a jövő felé pedig tartani kell. És olyankor még több erőt merítek magamból és megyek tovább a céljaim felé. És előbb utóbb el is érem őket.


Szóval ilyen ember nem kéne az életemben, mert visszahúzna csak.

2017. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

így van!

aki nyűgként fogja fel a saját életét, és sajnáltatja magát, nem érett meg egy kapcsolatra.

szóval ezt tartsd észben.

had sajnáltassa magát stb...kerüld ki, ne írj vissza, nézz át rajta mikor ezt csinálja.

Majd ha összekapja magát, talán lehet valami. ennyi.

most nehogymár szánalomból összejössz egy ilyennel, csakmert, jaj szegénynek mennyire nehéz az élete..ebből sosem lesz normális kapcsolat.

2017. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ, TE mit akarsz. Én egy ilyen kissrácot nem tudnék komolyan venni, úgyhogy itt bukó az egész.
2017. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg csak hazudik.
2017. jan. 12. 12:04
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
vagy van még valami azzal a csajjal, de helyette mást keres, és abban bízik, hogy te megsajnálod, és nagy sajnálatodban szétteszed neki a lábad....
2017. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fészbuk az egységsugarúaknál nem más, mint színtiszta kirakat. Öröm van, boldogság, buli, haverok, rajság.


Aztán igazából meg nyomorult, semmi élet.

2017. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Nőknél is ugyanez van, csak ott még 10x ennyire, ők még rá is játszanak, mégtöbb olyan képet tesznek ki
2017. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!