Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » És akkor a férfiak szexmániások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És akkor a férfiak szexmániások?

Figyelt kérdés

A kérdés ez a kérdés ihhlette:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..



Miszerint a nő kérdező kijelenti, hogy Ő állandóan szexet akarna.

Oké, ez párkapcsolat, de miért ne gondolja azt az ember hogy egy egyedülálló nőnek még inkább ilyen véleménye legyen? Hogy ő állandóan szexelne.

De ami érdekes hogy mindenhol azt vallják a nők hogy ne a szex legyen a fő téma, és hogy a férfiak milyen perverzek. Hogy van ez?


2017. jan. 11. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

az ottani kérdező arra utalt h a párját kívánja, nem arra h szexmániás általában.


az általánosítás meg marhaság.


F

2017. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, ő a szexet kivánja
2017. jan. 11. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
értsd ahogy akarod...
2017. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

ne általánosíts :) azok a nők, akik panaszkodnak a férfiak szexcentrikusságára, azoknak annyira nem fontos.


én nő vagyok, szexmániás, ezért nem is panaszkodok arra, hogy a férfiak szexmániások :D


neked mennyi az IQ-d kisdrágám? :D ilyen kis bugyuta kérdést

2017. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nőként azt tapasztalom magamon, és számos nőtársam számolt be hasonlóról, hogy nálunk a szex nem önmagáért való dolog, vagyis nem pusztán az élvezetet kívánjuk, hanem egy konkrét személyt: a párunkat.

Volt egy hosszú időszak az életemben, amikor egyáltalán nem szexeltem, és nem, nem kívántam meg minden szembejövőt, nem vetítettem rá a vágyaimat random személyekre (ez inkább a férfiak szexualitására jellemző). Amikor azonban megismertem a párom, az ő személye felkorbácsolta a vágyaim és az egekbe lendítette a libidóm. VELE szexmániás vagyok. Más férfit viszont egyáltalán nem kívánok.

2017. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nőként egészen mást tapasztalok. :) Én nem gondolok senkire sokszor és még is rám jön.
2017. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

'De ami érdekes hogy mindenhol azt vallják a nők hogy ne a szex legyen a fő téma, és hogy a férfiak milyen perverzek. Hogy van ez?'


Ez úgy van, hogy a nőknek fogalmuk sincs arról, hogy mit akarnak. Mindig jókat nevetek az olyanokon akik azt hiszik, hogy a nők nem igénylik ugyanúgy a szexet mint a férfiak. Tisztába kéne tenni ezt a dolgot egyszer és mindenkorra.


'Oké, ez párkapcsolat, de miért ne gondolja azt az ember hogy egy egyedülálló nőnek még inkább ilyen véleménye legyen? Hogy ő állandóan szexelne.'


De pontosan ezt kell gondolni, ugyanis pontosan ez a helyzet, fején találtad a szöget. Ébredjünk már fel, a nők sem fából vannak, még ha sokan azt is hiszik.

2017. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

4-es vagyok, és látom nem sikerült felfognod amit írtam :D


arra meg, hogy milyen IQ-m és erkölcsi normáim vannak, avalamint hogy miről szól az életem, egy kommentem alapján nem érdemes következtetni :D


igen, szexmániás vagyok, imádom csinálni, DE csak kapcsolatban, és olyannal, akit szeretek. ettől még nem erről szól az életem, csupán annyi, hogy akkor érzem a legjobban magamat, ha a 6 éves kapcsolatban, amiben vagyok, minimum reggel és este van szex :D szerencsére a párom is ilyen, mint én.



tehát. elmagyarázom még szájbarágósabban a korábbi kommentemet: a kérdésednek nincs értelme, kevered a dolgokat. értelmes ember nem állít olya, hogy a nők/férfiak szexmániások. van olyan nő, aki az, de ő természetesen nem fog arra panaszkodni, hogy a férfiak azok. van olyan férfi, aki az, de ő sem fog arra panaszkodni, hogy a nők szexmániásak. azok panaszkodnak, akik nem igénylik a sok szexet, de a partnerük igen. a kérdésedben elhangzott általánosításnak nincs értelme.


ennél részletesebben nem tudom már elmagyarázni, de ha ezek után sem érted, a kedvedért megpróbálhatom harmadjára is :)

2017. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

9-es abban igazad van, hogy a nőknek is ugyanúgy szükségük van a szexre, sőt igénylik, azonban nem mindegy hogy kivel, a férfi jelölt milyen stílusban mutatkozik be, hogyan adja elő magát. Ha hülye gyerek módjára erőszakoskodik, nyomul szexista poénokat ereget, ami a haveri körebén megszokott - nos az ilyen megnyilvánulás visszataszító.

Akik a pcsukről küldözgetnek képeket azokat sem lehet komolyan venni. Igen ezeket az illetőket bunkó perverzeknek tartjuk.



A másik pedig, hogy a nők többsége nem alkalmi kapcsolatot keres, vagyis ugyancsak fontos hogyan közelít a férfi, ha túl nyomulós, primitív ösztönlény benyomását teszi, megint bukta.


Hát nagyjából ennyi a történet.

2017. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Kérdezőnek meg üzenem az erkölcsi és IQ szintnek semmi köze sincs a libidóhoz. A habitusunk vagy szexuális étvágyunk genetikailag öröklött adottság amit persze befolyásolhatnak külső és belső tényezők is egyaránt.

Ne mosd össze a fogalmakat. Attól még lehet valaki erkölcsös mert nagy az étvágya.

2017. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!