Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elérhetetlen hogy legyen barátnőm? Másnak is nehezen megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 09:19
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:
Igen, nehezen.
2017. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
hát ha magas lennél és jóképű akkor nem lenne az olyan nehéz...
2017. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
#2 a gazdag jelzőt kifelejtetted.
2017. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a magasság/jóképűség/gazdagság szentháromság közül legalább kettő hiányzik. Bár ha csak a gazdagság még megvan, akkor elvileg van esélyed egy lélektelen gold digger-re, de gondolom te sem erre vágysz, hanem csinos, dús hajú, érzéki fiatal lányokra, akik minden egyes porcikádért odavannak. Ezt meg egy gold digger nehezen tudná színlelni. Nekem biztos nem kellene egy olyan jellegű kapcsolat. Illetve ha csak a tekintélyes magasságod van meg, akkor is még lehet sanszod az agyhalott magasságfétises l****ák körében.

Mondjuk ha én sem 170 lennék hanem mondjuk 180-185, akkor egyetemistaként én sem lennék már szűz, hanem lenne már vagy 5-10 kapcsolatom a hátam mögött, mert helyes és intelligens vagyok (utóbbi amúgy ki sem derül, ha még az ismerkedési fázisig sem jutsz el), de így cseszhetem az egészet.

2017. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"agyhalott magasságfétises l****ák körében"


Ha nem írtad volna tovább, már ennél a pontnál kiérződött volna a frusztrációt pedzegető komplexus. 186 vagyok, ez van, ettől még dekával nem érzem magam többnek (de engedd már meg, kevesebbnek sem) magam, ahogy azt sem szívlelem ha egy lánynak csak ezért tetszenék. De ugyanúgy van akinek kimondottan szőkék vagy teltebb nők jönnek be, ha minden más mellett azért jó pont egy leányzónál a magasság, az ennyire ne csípje már a szemed.


Lehet nem így értetted, de a fogalmazásból nagyon ez jön le.

2017. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2: én magas vagyok, és jóképűnek mondanak, ráadásul pénzem, és humorom is van, és nem ez kell sajnos. Színészkedésre való hajlamom nincs, így nem tudom bemutatni mekkora kőkemény dzsungel királya vagyok, és sajnos ez a lényeg, ez a nők kulcsa.
2017. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!