Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki 28-29 évesen sem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 28-29 évesen sem képes barátnőt találni, azzal mégis mivan?

Figyelt kérdés

Mármint a kérdés akkor lesz igazán érdekes, ha hozzáteszem, hogy az illető dolgozik valami hiperszuperISTEN multinál, ahol nagyon jó képességüek dolgozhatnak csak, és nagyon nagy a munkaterhelés és a fizetés is nagyon jó.


Na ott miért vannak olyan emberek akik nem tudnak becsajozni még akkor sem, ha akarnak?


Volt egy ismim egyetemen, ki okostojás, dolgozik azóta, gondolom talicskával hordja haza a pénzt, aztán csaj meg sehol semmi, pedig állandoan ólálkodik!


Pedig ha egy ilyen jól menő cégnél csak akkor lehetséges az érvényesülés, ha az ember folyton tanul és vasakarattal hozza a 150%-ot mindennap, akkor a csajozási képességeket miért nem képes kinöveszteni?


Nekem van barátnőm, aztán ennél a kocka társulatnál még ennyi idősen is menőnek számitok vele. :(


És NEM infósok voltunk!


2017. jan. 4. 13:10
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

hát OKKKÉ, de ha valaki a munkájában tud eredményeket elérni és uj dolgokat megtanulni, akkor a csajozást miért nem tudja megtanulni?


És nagyon nagyon nagyon nagyon sokat probálkozni és türni a sikertelenséget és a megszégyenülést az elutasitásokat etc?

2017. jan. 4. 19:10
 32/42 anonim ***** válasza:

T Kérdező mondok neked egy új dolgot a csajozást valszeg azért nem tanulja meg (bár ez elég ostoba szóhasználat , bocs).

Mert bár számodra meglepő lehet de nem mindenki attól boldog amitől te v a magadfajták és csajozni mint olyan nem kötelező.


Valszeg te sem írtál 200 oldalas könyvet mikrobiológiáról. Mivel feltételezem nem érdekel.

Az ismerősödet / haverodat.... meg ez nem érdekli.

Ezért nincs nője.

2017. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
azért nincs nője mert nem vonzó a nők számára
2017. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
De nem ertitek meg h allandoan a nok utan csorgatja a nyalat?
2017. jan. 5. 08:15
 35/42 anonim ***** válasza:

"De nem ertitek meg h allandoan a nok utan csorgatja a nyalat?"



hiába, ha nem tetszik a nőknek.

2017. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

na, de érdekes, hogy amennyivel rosszabbul néz ki, annyival jobban keres.


tehát látszik, hogy ha valaki nem néz ki jól, azt nem lehet ellensulyozni ilyen 3-4 száz ezres fizetésekkel.

2017. jan. 5. 09:20
 37/42 anonim ***** válasza:
De miért foglalkoztat ez téged ennyire?
2017. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

elmondom miért


egyetemen csak fiuk voltak, koliba szintén.


társaság kocka, nem nagyon voltak bulizások, jobb esetbe havonta egy kanbuli. De inkább ritkábban.


3 évig jártam egyetemre, vártam a csodát. Helyette depresszió és pszichologus. Végül társkeresőt probáltam meg (heuréka), onnan lett egy kapcsolatom 21 évesen. Egy évig tartott.


Többi gyereknek továbbra se sehol semmi, de legalább jól tanultak.


Elvégeztük az iskolát, a jobban kinéző fiuknak lett csajuk, egykét megrögzött strébert kivéve.


Talicskával hordják haza a pénzeket, csaj sehol.


Nekem meg volt jópár nőm és barátnőm, pedig én voltam a tipizált xarember, antiszociális, mitöbb szociopata gyökér. Ráadásul a sikertelen fajtából, az a tipikus passziv-aggressziv.

2017. jan. 5. 09:53
 39/42 A kérdező kommentje:
ja és feleannyit se keresek mint ők
2017. jan. 5. 10:00
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem azért, de 3-400 ezer? Annyira más fogalmunk van arról, hogy ki keres jól.
2017. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!