Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen típusú lányhoz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen típusú lányhoz milyen férfi illik? (kép)

Figyelt kérdés

Továbbá ha ez a kategória tetszik akkor hol keresgéljek? Itt most csak a külsőről van szó.


[link]


[link]


2017. jan. 4. 12:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#13: A második az már tetszik.
2017. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
43%

Én nem hajlok semelyik részre se, leszarom hogy a többi nőnek ki tetszik vagy sem.

Ti az átlagos lányt is ilyennek képzelitek el!

2017. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
18%

#22


Ahogyan Ti az átlagférfit minimum Russel Crow - fiatal Harrison Ford - Bruce Willis - Di Caprio szinten...

2017. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan mondom, hogy én már fizetni is hajlandó vagyok, ha végre valaki elmagyarázza, hogy az ilyen kérdéseknek mi értelme van?!

Ha most megszavazzuk, hogy 190 centi magas, izmos, kék szemű, barna hajú, kigyúrt szépfiú, havi 4 milliós fizetéssel, 5 sportkocsival, és a világ minden táján egy lakással, akkor mi a f.asz lesz?

Átoperáltatod magad olyanná, és hajtasz a lóvéra?

Vagy elégedetten hátradőlsz, hogy "minden nő pénzéhes kur.va, pont ahogy gondoltad"? Vagy megsimogatod a csajod kicsit narancsbőrös popsiját, és beéred vele, mert őt legalább meg tudtad kapni?


Komolyan nem értem, mi fog változni a kérdéstől vagy a választól, vagy mit nyersz te ezzel az egésszel?

2017. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%

23-as, én nem ők vagyok!

Nekem sosem kellett Caprio meg Bruce Willis(nem vonzanak a kopaszok) típusú férfi!

Ha ingyen hajítanák utánam sem kéne, maximum WC pucolásra.

2017. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%
Ja és Caprio most már egy löttyedt fasz.
2017. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Diavolino44 ***** válasza:
77%

24#


Nem, csak itt minden nap ki kell, hangsúlyozni, hogy aki szebb barátnőt szeretne, annak kőgazdag kell lenni, minimum ferfi modell, más tulajdonság nem fontos csak ez a kettő..

2017. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
43%

De én normálisan leírtam szerintem a #3ban...


Az, hogy van 20 másik idióta, aki elhiszi, amit prédikál az más... ők tényleg frusztrált, önértékelési problémákkal küzködő sikertelen férfiak, akik nem látnak jól. Nem értik, hogy két irányú egy kapcsolat... azt hiszik, hogy nekik nincsenek igényeik. Pedig kíváncsi lennék mikor nyomultak rá a szomszédban a csúnya dagadt csajra. Észre se veszik őket. És itt osztják, hogy "miért vannak elvárásaik a nőknek? "

2017. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyen nőkhöz a divatb*zi, gazdag, instagram-híró bazárimajmok illenek.

(Férfinak ne nevezzük őket, mert ez a férfiak számára sértés.)

2017. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ehhez a lányhoz olyan pasi illik akinek van pénze és eljátszadozik a lánnyal, majd mikor a hölgy 31-2 éves lesz. A "kedves úriember bemondja az unalmast, a hölgy pedig ott fog állni gyerek,pénz és semmi nélkül, akkor meg már majd lehet kaparni, hogy találjon magának valami csávót, aki csinál neki gyereket, meg ahova költözhet, teljesen mindegy, lehet az a falu utolsó parasztja is. Jó szórakozást.
2017. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!