Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők abba nem gondolnak bele h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők abba nem gondolnak bele h csak az igényeket hajtogatják hogy mi kell nekik, hogy ez a másik félnél pont ellenkezőleg hat?

Figyelt kérdés
Egy idő után már olyan kedv romboló tud lenni ha már a sokadik nő is azzal jön hogy négyszetmilliméterre megmondja mivel rendelkezzen a férfi hogy nézzen ki
2017. jan. 3. 18:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy nem gondolnak bele.


Tudjak mit akarnak es kesz, mindent kiszamolnak, resen tartanak.


Mi ferfiak meg epp az elenkezoje vagyunk. ha valami nem stimmel, eloszor azt mondjuk hogy ki nem sz@rj@ le..aztan meg picsogunk ha baj van.


Na most, azutolso idoben megertem a noket, es en is hasonloan csinalom, ha eltusmakolja az osszes vagyait es az nekem nem tetszik, mondom a viszontlatast!


Mit kinlodjak valakivel aki ugyem kell? Inkabb azzal toltom azt a keves szabadidomet aki megfelel az igenyeimnek.


Minden ferfi is igy kellene hogy gondolkodjon

2017. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sem vágom a férfiak fejéhez, hogy "jaj milyen vagy már", kivéve, ha a másik fél nagyon erőszakoskodik, kötekedik, akkor én is jobban odamondogatok, de ehhez ritkán kellett folyamodnom. Én általában normális emberekkel akadok össze.

Úgy vagyok vele amúgy, hogy igenis egy férfinak is legyen elvárása, illetve tudatosítsa magában, mik azok, amikből nem enged, különben összevissza próbálkozik mindenféle nem megfelelő kapcsolattal. Igenis tudd te is, hogy mit akarsz, mit vársz egy nőtől és milyen kapcsolatot szeretnél, és eszerint keress hozzá partnert. Én is így teszek. Ezzel igazából a rossz választások is kiküszöbölhetők. Ha tudod, mit akarsz, akkor nem fogsz olyannal lutrira összejönni, akivel nem fog működni a dolog, és nem fogod sem a saját idődet sem mások idejét húzni fölösleges próbálkozásokkal.

2017. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha egy nő még azt is megmondja, hogy hány milliméteresre legyen nyírva annak a pasinak a haja, aki udvarolni akar neki, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy tényleg csak ilyenekkel tudna kapcsolatot elképzelni, hanem azt, hogy személy szerint veled nagyon nem, és ezzel próbálja elejét venni annak, hogy udvarolj neki.
2017. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!