Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Lassan, hogy 1 éve nem találtam magamnak nőt, de nem is beszélgetek velük, mert ismerkedni sincs rá időm szinte sokat dolgozok, és nem is Magyarországon. De sok nő meg nagyra veri magát, hogy Egyetemi végzettsége van, és lenézi a Szakmunkásokat. Na hát én nem akartam neki mondani, hogy 6x annyit keresek mint ő 1hónapba. Céljaim megvannak, el is akarom érni, de ha elértem a célokat, akkor azon gondolkoztam milyen nővel ne jöjjek össze? Egyetemista, 20-év alattiakkal, és olyan nővel se akinek gyereke van. Most még azt mondanám ezek oké, csak egyre többet érek el, más értékekkel rendelkezem, és mások az elvárásaim is. Ez normális szerintetek?

2016. dec. 29. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Elakadtam az elején, de biztos azért, mert szőke vagyok.

Egy éve nem is beszélsz nővel, nem ismerkedsz, de pontosan tudod, hogy "mire veri magát" sok nő. Most akkor ezt te honnan tudod, ha nem beszélsz nőkkel, márpedig akkor azt se tudod, miről szoktak beszélgetni?

Vagy beszélgetsz és ismerkedsz nőkkel, de egy éve nem találsz senkit, és most átmentél agresszív kismalacba, hogy "de csak azért, mert ilyen nekem nem is kell!"


Aztán ha ezt sikerült egyértelműen tisztázni, akkor majd haladunk szépen tovább, rendben?

2016. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Normàlis. Aztàn egyszercsak megjelenik egy no, aki felrùgja osszes kis szabàlyodat, elképzelésedet, sutba vàgod érte az elveidet és boldogsàg lesz. Vagy nem jelenik meg és besavanyodsz egyedul. :)
2016. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Olyannal gyere össze, akinek hasonló az értékrendje, mint neked. Mivel nálad még nincs kialakulva, mit is akarsz valójában, meg hát elmondásod szerint éppen változóban van az értékítéleted, jobb ha vársz a komolyabb kapcsolattal.

Ez egyébként sem olyan, hogy lekéred a polcról az aktuális kívánságaid szerinti nőt. Meg hát a nőknek is vannak elvárásai, bármilyen furcsa és itt nem az általad felvázolt anyagiakra gondolod, hanem értelmi és érzelmi szintre is.

2016. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogy mi van 1es???

Te nem tudsz értelmezi..


Beszélgetni beszélgetek pont ezért tudom. Ismerkedni nem azaz kapcsolatra. Minden nő szinte lenézi aki Szakmunkásképzőbe járt. Mert neki van egy Egyetemi végzettsége, és Diplomás és mégis a Meki ig jutott el na most akkor ki is a hülye ? Azt hiszik a mai nők, akinek alacsonyabb a végzettsége, az már buta az az ember. Nagyon egoisták szegénykék.

2016. dec. 29. 14:49
 5/8 A kérdező kommentje:

Na igen, persze hogy normális ,csak hülyére nem fogom majd venni magamat egy nő miatt, és nem az lesz amit pont ő akar.

Mert ennek mindig rossz vége lesz. Elvárásai meg egyértelmű mindenkinek van minden szempontból, de a nők kicsit sokat hisznek magukról, ha van már egy gyerekük, és még válogat is. Nem?

2016. dec. 29. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Folytasd csak, jol csinàlod! Legjobb ùton vagy ezzel a mentalitàssal a magànyossàg fele.
2016. dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magásnyoság felé nem jutok, mert vannak haverok és eljárok bulizni is szóval ilyen veszély nem fenyeget, csak a probléma az itt, hogy minden nő beképzelt.
2016. dec. 29. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem, baràtom. A haverokkal valo sorozgetés mellett lehetsz magànyos. Nem csak leszel, de màr vagy is. Besavanyodva szintén! Mondjuk ilyen hozzààllàssal jobb is megmaradnod magadnak. Ne keseritsd màs életét.
2016. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!