Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-50 év múlva több ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 év múlva több ilyen egyedülálló macskás nő lesz mint manapság van?

Figyelt kérdés
Apu nővére egyedül él 65 éves. Soha nem volt normális kapcsolata, gyerek stb. szegény lelkileg nagyon ki van, teljesen tönkretette az egész életen át tartó magány lelkileg. Most azért ilyen emberek ritkák (csak a nagynénimet ismerem), de vajon mikor a mostani fiatalok 60-70 évesek lesznek, akkor több ilyen ember lesz, mint most nagynénim?
2016. dec. 25. 14:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%

Én meg a csak szexre hajtó pasik tömkelegétől vagyok megijedve. Amúgy a korosztály is tök mindegy, a 35 éves ugyanúgy gondolkodik ebben, mint a 25.

Most akinek nőként ez nem felel meg, az macskás vénlány lesz? Hát, simán benne van a pakliban

2016. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

#11: Nézz jobban körül és új világ fog feltárulni!

Nekem is egy csomó lány ismerősöm panaszkodik, hogy csak olyan pasit találnak, aki csak szexet akar. Csak tök egyforma pasikkal hajlandók ismerkedni.

2016. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, évekig társkeresőztem, van tapasztalatom. Aki csúnyának vagy átlagosnak tartja magát, vagyis nincs vagy kevés az önbizalma, az szinte vérszemet kap, ha elkezd beszélgetni egy csajjal. Na, ha ez szóba áll velem, akkor találhatnék jobbat is.


Egyébként a pasik számára is új világ tárul fel, ha nem a legjobb nőkre hajtanak. De olvasgatom itt gyk-n a kommenteket és csomó írja, hogy neki csak szép nő kell, bocsika. Olyanhoz nem tud vonzódni, aki nem tetszik.


Szóval lehet vitatkozni az igényekről, de felesleges. Valakinek vagy szerencséje van, vagy nincs.


Zárójelben jegyzem meg: ha tudnád hány 30-60 éves, elhízott pasas keres csak szexet. Úgyhogy nem csak a legjóképűbb srácok, mint akikre te gondolsz :D

2016. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

" Hidd el, évekig társkeresőztem, van tapasztalatom. Aki csúnyának vagy átlagosnak tartja magát, vagyis nincs vagy kevés az önbizalma, az szinte vérszemet kap, ha elkezd beszélgetni egy csajjal. Na, ha ez szóba áll velem, akkor találhatnék jobbat is. "

Nem vérszemet kapnak, csak figyelmesek. Ja, hogyha a feltett kérdésekre válaszolnak és hasonlók, akkor már betegesen nyomulósnak tűnnek... Furcsa, hogy egy csomó szűz srác van, aki örül még egy mosolynak is és éveket várna a szexel. De egyszerűen nem kellenek senkinek...


"Egyébként a pasik számára is új világ tárul fel, ha nem a legjobb nőkre hajtanak. De olvasgatom itt gyk-n a kommenteket és csomó írja, hogy neki csak szép nő kell, bocsika. Olyanhoz nem tud vonzódni, aki nem tetszik. "

Igazából csak néha jön pár ilyen kérdés és ilyen válasz. Mellette egy csomó olyan jön, hogy sírnak a srácok, hogy senkinek sem jók és nekik nem számít a külső. Ezeken a kérdéseken miért siklasz át?


"Szóval lehet vitatkozni az igényekről, de felesleges. Valakinek vagy szerencséje van, vagy nincs. "

Lehet vitatkozni az igényekről, csak reálisan kéne nézni a témát. Egyre több olyan pasi van, akit régebben csíptek a csajok, most pedig rájuk sem néz senki... :D Még egy könyvmoly csaj is olyan pasit akar, akiről a könyveiben olvas. Pszichológiai tanulmányok vannak arról, hogy mennyire eltorzította egy csomó nő elvárását a közösségi oldalak világa.


"Zárójelben jegyzem meg: ha tudnád hány 30-60 éves, elhízott pasas keres csak szexet. Úgyhogy nem csak a legjóképűbb srácok, mint akikre te gondolsz :D"

Ó, én nem lepődök meg! :D Tudom, hogy vannak cifra dolgok. Szerintem egyre több... :D

2016. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Mármint úgy kapnak vérszemet, hogy nem állnak le egyik csajnál se, hanem mindig jobbat keresnek. Ha egy már szóba állt vele, akkor lesz még ennél szebb is, kedvesebb is stb.


Volt egy srác pl, akit azért említek itt meg, mert ő is nagyon panaszkodott, hogy nincs egy normális csaj se. De örül, hogy velem ilyen jól kijön és van közös téma, plusz külsőre is tetszem. Kb. egy hónapig beszélgettünk, hol én írtam rá, hol ő rám. Aztán lerázott, hogy mostanában sokat dolgozik, és nem ér rá. Utána még másfél évig voltam fent tárkeresőn, és így láttam, hogy ő is fent van (gondolom, azóta is). Ezalatt kb. kétszer törölte magát és újra regisztrált. Hogy ő mit vár, azt nem tudom.


De olyan is van, akivel jól elbeszélgetsz, aztán letilt. Vagy beszélgetünk 3x-4x és utána tűnik el. És persze rengeteg az olyan, aki bevallja őszintén, hogy itt csak szexpartnert keres.

2016. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

" Mármint úgy kapnak vérszemet, hogy nem állnak le egyik csajnál se, hanem mindig jobbat keresnek. Ha egy már szóba állt vele, akkor lesz még ennél szebb is, kedvesebb is stb. "

Nem, ez nem igaz. Az ilyen szintű pasik alig találnak csajt. Elég furcsa lenne, ha végre találnának egyet és hirtelen egy csomó másikat. Ha egy szóba állt velük, akkor helyben összepisilják magukat örömükben és úgy lelkesednek, mint a kisgyerekek. Nem mást keresnek hirtelen.


"Volt egy srác pl, akit azért említek itt meg, mert ő is nagyon panaszkodott, hogy nincs egy normális csaj se. De örül, hogy velem ilyen jól kijön és van közös téma, plusz külsőre is tetszem. Kb. egy hónapig beszélgettünk, hol én írtam rá, hol ő rám. "

Gondolom a srác az a kategória volt, akinek nem okoz gondot csajt szerezni. Pont erről írtam fentebb. A "nincs egy normális csaj sem" nem egyenlő azzal, hogy nem tud felszedni egy csajt sem.


"Hogy ő mit vár, azt nem tudom."

Azt, hogy néha felszed valakit, elszórakoznak, aztán keres mást.


"De olyan is van, akivel jól elbeszélgetsz, aztán letilt. Vagy beszélgetünk 3x-4x és utána tűnik el. És persze rengeteg az olyan, aki bevallja őszintén, hogy itt csak szexpartnert keres."

Hát ez az... :D Gondolom egyik sem csúnyácska, szűz srác. Akikről beszélsz, rájuk teljesen igaz, amit írtál. Ha találnak jobb csajt vagy újat, akkor mennek oda. Mert megtehetik. Egyszerre több csajt is hülyítenek, mert jól néznek ki. Én pont nem róluk beszélek. :D

2016. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván van igazság abban, amit írsz. Főleg az, hogy nekik nincs gondjuk a csajozással :D


Mindenesetre az tény, hogy sokan adják az önbizalomhiányost meg ezt a "nincs egy normális csaj"-szöveget, aztán ez se jó, az se jó.


Meglepő, de a mai világban sok szűz nő is van, mert egyéjszakásat nem akar, mást meg nem kap. Nyilván a szűz pasik se reklámozzák, hogy azok, így nem is találnak egymásra.


Úgy látszik, mindig azt vonzzák, akinek nincs gondja a pasizással/csajozással. Lehet, ezért lesz sok macskás vénlány :D Pasik meg tarthatnak kutyát.

2016. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Az "ez se jó, az se jó" inkább a lányokra jellemző. Amelyik pasi ezt a szöveget nyomja és válogat, annál tényleg csak szöveg. De általában az ilyen srácok jól beszélnek a csajokkal, szóval leszűrhető, hogy így próbálkoznak! :D


Ha egy pasi reklámozza, hogy szűz, általában el is vágta magát. Sokaknál elvárás, hogy a férfi legyen tapasztaltabb, mert ez a klasszikus felállás. Ha egy nő mondja, hogy 20 felett szűz, akkor akad jó pár jelentkező, aki ezt értéknek tekinti.

Aki 20 felett szűz és nőként azt mondja, hogy csak olyat talált, aki szexet akart, ott valami gond van. Általában az ilyen helyzet igazából úgy néz ki, hogy senkit sem talált, aki többet akar ÉS mellette ő a szőke herceg, fehér lovon! :D


Lehet, hogy tényleg ezért! :D

2016. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem érdekel. Én akkor is várom a herceget. És remélem, aki a hercegem, annak meg én vagyok a hercegnője, akire várt.


Nem fogom elhinni, hogy minden ember, aki vonzó, az mind alja, szar ember, és mindenki, aki ronda, egy főnyeremény belsőre. Akkor inkább maradok halálomig szűz.


Mindenki azt keresi, aki kívül-belül tökéletes számára. Ezerszer boldogabbnak hangzik a magányos élet, mint az, hogy összeszedjek egy faaszt, mindegy, milyet, csak várjon valaki otthon.

2016. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
36%
#19= hercegnő macskával! :D
2016. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!