Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kellene ahhoz jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kellene ahhoz jól kinézni, hogy lehessen úgy csajozni, hogy kedves vagyok a lányokkal, és megjegyzéseket teszek a szépségükre?

Figyelt kérdés
Én idáig csak úgy tudtam vonzalmat kelteni ha vonzalmat kelteni ha oltogattam őket.
2016. dec. 23. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Kis cuki 14-15 éveske vagy.

Majd rájössz. :)

2016. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

amikor dugás után másnap ágyba hozza neked a csaj a reggelit.

akkor tudod,hogy eljött az idő.

2016. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az első választ kamunak gondolom. Tegyük fel, 550 nőt dugott meg. 15 év alatt az évi 36 nőt jelent. Az havonta 3 nőt jelent. Szóval majdnem minden hétre egy nőt. Nem akarom elhinni, hogy minden héten jön hozzá egy olyan ügyfél, aki egyszerre teljesen új nála, egyszerre jön be neki és bejön neki is, és még szingli is, vagy épp csalfa. Hát, ez nagyon kizárt.
2016. dec. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kimaradt, hogy egyszerre hajlandó ilyen egyéjszakás kalandra.
2016. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok mindentol függ. Legyél ápolt és igényes(lehet negatívkodni de ez oda vissza elvárás) aztán legyen stilusod iszonyat jó humorod. Az arc formálható szőrrel.

Ha cuki vagy nem baj. Szeretjük 😁

2016. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szergej55 ***** válasza:
Mert bármilyen röhej, inkább az működik. Ugyanis itt nem a tudatukat kell elvarázsolni, hanem az ösztöneiket, amit épp úgy érhetsz el, ha magadat folyamatosan felettük állónak láttatod velük.
2016. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is szoktam oltogatni a nőket, kell is nekik, élvezik ha incselketsz, de a kedvesedést és a bókokat is kedvelik.így nem tűnsz se bunkónak se papucsnak.nálam ez eddig bejött.
2016. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!