Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mostanában már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mostanában már annyira hiúak a szépségükre nézve, hogy minél jobban magukra hasonlító párt akarnak?

Figyelt kérdés

Pl egy alacsonyabb kicsit vastagabb sötét hajú barna szemű agyonszolizott bőrű lánynak, alacsonyabb kevésbé vékony sötét hajú barna szemű pasik tetszenek.


Egy magas szőke vékony zöld szemű fehér bőrűnek, a magas szőke zöld szemű vékony pasik tetszenek.


A lényeg hogy minden szempontból azt akarják görcsösen mutatni, hogy az ő tulajdonságaikkal lehet a legmagasabb szinten képviselni az esztétikus megjelenést.


2016. jún. 17. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez pont fordítva van.
2016. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hol látod ezt, de akkor nagyon rossz helyen keresgélsz.
2016. jún. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

pl itt.


"én szolizni járok, szóval jó lenne ha a pasim is napozna"


"sápadt vagyok és a férfiakból is a sápadtak tetszenek"


"alacsonyabb vagyok, és szerintem a magas pasik visszataszítóak"


Rengeteg ilyesmit lehet itt olvasni.

2016. jún. 17. 09:06
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Link?
2016. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

A magas sápadt vs alacsony szolis dologra gondolsz?


Azért ebből levezetni azt, amit írtál, kicsit meredek. Én pl nyáron barna vagyok, mert sokat vagyok kint, fura lenne, ha a pasim falfehér lenne, hisz akkor ő bent van egész nap, szóval nem csinálunk semmit együtt? :D Nem magával a kinézettel van gondom, télen is fehér mindenki, mégis tetszik a barátom úgy is, egyszerűen csak úgy tudnánk a nyári bőrszín különbségét összehozni, ha nem lenne közös programunk nyáron, ami nekem kicsit bizarr lenne :D Nekem a falfehér bőr nyáron egy teljesen más életstílust sejtet mint az enyém, szóval ezért nem tetszik.

Én magas vagyok egy lányhoz képest, tehát a nálam magasabb pasik jönnek be, de olyat még életemben nem hallottam, hogy a nagyon magas pasik visszataszítóak lennének.. max olyat, hogy valakinek nem elvárás, de hogy hátrány lenne? Ez új. Az ismerőseim között rengeteg olyan pár van, hogy magas lány, és nála alig magasabb pasival van (vagy ugyanolyan magassal), vagy nagyon alacsony, és nagyon magas pasival van.

A hajszín-szemszín dolgot nem tudom, én már kinőttem, a barátnőim körébe is utoljára olyan 14 évesen bírt ez bármi jelentőséggel, hogy kinek kell barna hajú, barna szemű pasi, meg kinek szőke kékszemű, azóta nem tudok olyanról, akit ez különösebben foglalkoztatna, mindkét kombináció lehet dekoratív.


22L (barnásszőke hajjal, zöld szemmel, fekete hajú, barna szemű pasival :D )

2016. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

170 centi vagyok, és praktikus okokból nem jön be egy magas pasi. Pl szex közben nézhetem a mellkasát... kitörik a nyakam csók közben...

Nekem a kb velem egy magas jön be. Kinézetre a sötéthajú/szemű, kicsit erősebb testalkatú srác az ideálom.

Szőke vagyok, kék szemű,kicsit szeplős, és tejfehér a bőröm (vagy rákvörös).

2016. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség!

Az egyetlen közös a páromban és bennem, hogy mindketten vékonyak vagyunk.

Én 158cm vagyok, ő 170 körül.

Nekem szőke hajam, zöld szemem van, neki sötétbarna haja és barna szeme van.

2016. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez hülyeség. Én hiú vagyok a külsőmre, és szépnek tartom magam, de nem csak azok a lányok szépek a szemben, akik hozzám hasonló méretekkel, tulajdonságokkal rendelkeznek :D Én viszonylag magas, sportos vagyok, barna hajjal, ettől függetlenül egy teltebb szőke is szép, vagy egy alacsony fekete hajú, vagy egy magas fekete bőrű afro hajú, tök mindegy :D

Férfiaknál ugyanez. Nem csak egyféle szép/vonzó ember létezik. Nyilván preferenciája mindenkinek van, pl nekem a komoly kapcsolataimban mindegyik pasinak barna haja és barna szeme volt, de magasságra, testalkatra, sőt, még származásban is mindig különböztek.

2016. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
ps: Az én szemem pedig nem barna
2016. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget én pl. szőke ,hófehér bőrű, zöld szemű vagyok 164 cm, a párom 195 magas, fekete haj, szem, kreolos bőr.Ez a férfiideálom. A barátnőm sötét bőrű, hajú, gyengéi a szőke pasik. Rengeteg ilyen van, de már megint csak az a lényeg,hogy lehessen a nőket szidni ,milyen egoisták, meg valójába magukba szerelmesek.
2016. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!