Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyunk egy súlycsoportban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk egy súlycsoportban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, hogy tényleg létezik az, hogy az embereket a külsejük alapján be lehet "osztani súlycsoportokba" és ez alapján egy kevésbé jól kinéző pasinak semmi esélye egy szép lánynál és fordítva?

2016. dec. 21. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Általában igaz, még ha nem is pc a dolog.
2016. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen reális alapesetben.

Vegyük az igazán vonzó, dekoratív szép lányokat. Adnak a külsejükre, foglalkoznak vele. Ez mind energia, befektetés. Ne várjunk csodákat, mint a filmekben, hogy egy ilyen lány lealacsonyodik egy átlag pasihoz. Ahhoz a fiúnak is rendelkeznie kell valami plusszal.

Ide jöhet az átlagon felüli kinézet. Stílusa(kívül-belül, személyiség, stb.). Illetve az anyagiak.


Ez olyan mintha egy kis homokozó lapáttal akarnál olajkutat ásni.

2016. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem mondanám, hogy semmi, se nem túl sok. A Dumb és Dumber egyik jelenete jut eszembe.

Jim Carrey: Van esélyem nálad?

Szép nő: Nem igazán.

J.C.: Úgy egy az ezerhez?

Szép nő: Inkább úgy mondanám, hogy egy a millióhoz.

J.C.: (kicsit vár, majd felvidul) Szóval van esélyem!

2016. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mikeXxX ***** válasza:
Főleg azt veszem észre nincs nagyon önkritika manapság és mindenki jobbat akar a saját csoportjától !
2016. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Ez csak azoknak igaz, akik végtelenül felszínesek. Én voltam már szerelemes olyan lányba, aki nem tetszett először, de egyre jobban megtetszett, ahogy belülről megismertem. Szerelmes is lettem.
2016. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van benne igazság, de a külsőn kívül van egy csomó más tényező is (dominancia, társadalmi státusz, pénz, életstílus, intelligencia, műveltség, ambíció, humorérzék, magabiztosság, határozottság, céltudatosság stb.), nem ilyen egyszerű azért a képlet.
2016. dec. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
30%

Évek óta vallom, hogy a nők és a férfiak külső alapján választanak maguknak párt.


Sokkal ritkábbak, amikor külsőre egymáshoz nem illő párokat lát az ember. Hétfőn pont egy mackónadrágos srácot és egy nagyon top módon kiöltözött lányt láttam kézen fogva, egymáshoz dörgölőzve. De a néhány lépcsőházzal odébb lakó házaspár tagjain is szoktam csodálkozni néha: full gyerekesen, deszkás cuccokba öltözködő faszi egy totál fullos, elegáns, igazi divatkövető manökenként öltözködő nő férje. Vicces látni őket kézen fogva az utcán: a szakadt deszkás csöves hippi és a csábító kinézetű, cégvezető-helyettes punci. :D


33 évem alatt ezt a két rendhagyó esetet láttam. Csakhogy bolhából elefántot csináljak. 99%-ban meg azt látom, hogy a szakadt csöves srác a szintén szakadt csöves csajjal jön össze, a diplomata úriember meg a szintén diplomata cuncimókusért pedálozik.


De! Látom ám én a kérdés mögötti spekulációt. :D Ratyi, dagi, kövér srácként a gazellatestű suncipuncikért sóvárogsz. Hajrá-hajrá! Úgyis megütöd a bokádat azokkal a mocskokkal.

2016. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%

ezt inkább társadalmi osztályra lehetne bontani.

mert pl van egy haverom aki annyira jó pali,hogy a szórakozóhelyeken sorban mennek oda hozzá a csajok ismerkedni.

a melója meg klímaszerelő és amikor megy melós ruhában a kezében a szerelődobozzal még egy pillantásra sem méltatják,sőt szinte leköpi a szemével a legtöbb jó csaj.

ettől függetlenül folyamatosan fullos női vannak.

2016. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, hogy létezik.
2016. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor egy szép férfinak elege van a nőkből, és talál egy rendes, de csúnyább lányt, hajlamos lejjebb adni, de ez fordítva nem nagyon történik meg. Egyébként ritka dolog még ez is.
2016. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!