Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne elfogadható számotokra, ha kb egy súlycsoportban lennétek a párotokkal?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: a barátommal mind a ketten kb 175 centi magasak vagyunk és 60 kg. Arányaiban nézve alkatilag egyformák vagyunk: ő ugyan vékony, de a mellkasa, háta, lába izmos, ami növeli a szélességét, én meg nem mondanám magam molettnek, de vékonynak sem (szóval olyan átlag). Ezzel még nem lenne probléma, de vmelyik nap anya megkérdezte a barátomat, h hány kiló is. És aztán nevetett és most azzal rágja a fülem h nem való hozzád az a srác, legalább egy 20 kilóval nehezebb illene hozzám :D.

A kérdésem most nem az h mit tegyek (mert anyának ezzel a véleményével spec nem értek egyet és nem is foglalkozom), hanem h nektek ez mennyire lenne természetes, vagy mennyire zavarna titeket?


2009. jún. 11. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, én ugyan nem vagyok egy súlycsoportban a párommal mert én nagyon alacsony vagyok ő meg nagyon magas, így minket azért kritizálnak, hogy bénán nézünk ki. De nekem mindig ilyen barátom volt. Egyszer volt egy olyan pici mint én, na azzal meg mi voltunk a manó pár.

Úgyis van olyan, aki a kákán is csomót keres, egy normális embert sem foglalkoztat az ilyesmi. Ne filózzál ilyeneken, az anyukáknak hülye humora van. Az én 20 kilóval nehezebbemre simán közölte, hogy kislányom egyszer agyon fog nyomni.

2009. jún. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ehhe...:D Én is 175 cm magas vagyok:D Igaz, 75 kg, nem 60, de így azért jobb, van valami alakom is:D

Engem nem tudom miért,de zavarna... Mégis én vagyok a pasi, nagyobbnak és erősebbnek kell lennem:)

Nekem általában az alacsonyabb, és vékony lányok jönnek be, csak hogy érzékeltethessem a különbséget, én 175/75, a lány 163/43 (akit most kiszemeltem magamnak:D)...

-ReapeR-23/F

2009. jún. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát ha szerelmes valaki a párjába, akkor egy ilyen dolog biztos nem fog a kapcsolat útjába állni. ha meg egy ilyen apróságnak akkora jelentőséget tulajdonítanak hogy ez komoly problémát okoz köztük, akkor amúgy sem voltak egymáshoz valók.

én spec. alacsonyabb vagyok és vékony és én így szeretem. és az alacsonyabb/átlagos és vékony fiúk jönnek be. szóval az ideálisat úgy írnám le, hogy a srác csak picive legyen magasabb tőlem és súlyban sem legyen 20 kilóval több azért! szóval nálam az hogy a srác ugyanakkora/ugyanolyan súlycsoportú mint én, még elfogadható lenne. pl jóval magasabb, vagy izmos, vagy kövér srácoknak pl totál semi esély nálam. (én szeretem a pici törékeny cuki emberkéket mint én nah, én már csak ilyen vagyok XP)

2009. jún. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a parom kb 2-3kg-al kevesebb mint en...kicsit alacsonyabb is:D dehat most akkor mivan? rugjam fel az eltelt ket evet 3 cm es 3 kg miatt? :D ez hulyeseg anyukad vagy nem volt szerelmes vagy nemtudom honnan vette...:P na mindegy ne torodj ezzel:)
2009. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon mit gondol más, ha jól érzitek magatokat együtt. Esetleg ő elmegy kondizni ,te meg ledobsz pár kilót és kész.
2009. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem kell neki kondiznia mert erős :) amíg félkézzel lazán a karjába kap addig semmi kifogásom :) nekem meg eszemben sincs leadni pár kilót, épp elég ideig voltam túl vékony úgy h semmi fenék, semmi mell, akkor azért csúfoltak. most örülök h nem vagyok piszkafa, de azért kövér se szeretnék lenni :D
2009. jún. 11. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát érdekesen jönne ki.

Én a 165 centimmel vagyok 58 kg.

Ha a barátom a 200 centijével lenne ennyi, asszem páran kicsit érdekesebben néznének ránk :D

Szóval nem, nem és nem (: Legyen nálam nehezebb kicsit.


Viszont a te esetedben meg ne anyud döntsön. Te szereted és nem ezek fontosak egy kapcsolatban (:

2009. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tojok magasról a pásom súlyára vagy magasságára, így szeretem, ahogy van és ő is engem! én 170 centi 95 kiló vagyok ő meg 63 kiló és 180 centi ...képzelheted, hogy nézünk ki együtt, de nem érdekel...mondták már,h hozzám valami benga köcsög illene, hozzá meg valami kis etióp, de tojunk mindenki véleményére, mert szeretjük egymást!
2009. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg,menyit nyom,hanem hogy mit éreztek
2009. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én aránylag pici vagyok 165 körül. és ilyen 50 kg. barátom sokkal magasabb, ilyen 25 cm el és izmosan nagydarab.:) imádom :) állítolag tö aranyos vagyok mellette :O ^^
2009. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!