Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól látom hogy a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy a mai világban szinte lehetetlen ismerkedni a nőkkel?

Figyelt kérdés
Az utcán nem lehet odamenni senkihez, mert ott úgysem ismerkednek, meg ez bunkóság stb., de egyébként is a többség megközelíthetetlen a telefonja mögött, és ha megszólítod az illetőt, akkor kb. úgy néz rád, mintha a halálos ítéletét közölted volna vele, jobb esetben még mondani is tud valamit, amivel kapásból hárít mindenfajta kommunikációt. A neten dettó, ezen a nyomorult oldalon is leveleztem sok emberrel, össze sem tudnám számolni, hányan léptek ki szó nélkül egy normális beszélgetésből, hányan voltak, akik egy képcserébe sem mentek bele, mert minden bizonnyal rosszindulatú vagyok, a személyes találkozásról már nem is beszélek, mert volt, aki pl. azzal rázott le, hogy túl sokat tudok már róla. Ezek után szerintem jogos a felháborodásom és a gúnyolódásom, ugyanis én mindenkivel tisztességesen viselkedtem, nem zavartam el senkit sem testi, sem lelki problémái ellenére, aki bizalmatlan vagy önbizalomhiányos volt, annak is sokat tűrtem. Nem vagyok nőgyűlölő, csak a beképzelt, hálátlan, frusztrált, betegesen gátlásos és önbizalomhiányos nőktől van hányingerem, akiknek semmi nm jó, akik szó nélkül vagy hazugsággal lépnek le, akikre hiába várna évekig is az ember, akkor sem engednék közel őt magukhoz, de azért úgy intéznék a dolgot, hogy a férfinak kelljen szarul éreznie magát. Én az ilyen mocskos dolgokban nem akarok részt venni, de sajnos túl sok ilyen nő szaladgál szerte a világban.
2016. dec. 3. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

1. utcán igenis lehet ismerkedni, nekem volt randim utcáról, parkból, plázából, reptérről. Úgy látszik azok a férfiak tökösebbek voltak mint te.

2. ez egy kérdezős oldal, nem ismerkedős oldal. Vannak ismerkedős oldalak, ott csináld.


Veled van a baj: "önbizalomhiányos volt, annak is sokat tűrtem" Kérdem hogy miért? Annyira elkeseredett vagy hogy egy önbizalom hiányos is jó lenne?


"akikre hiába várna évekig is az ember" Évekig várnál egy nőre?


Nem gondolod hogy veled van a gond, mert másnak sikerül ismerkednie és akár kalandokat hetente többször összehoznia vagy kapcsolatot?


N.

2016. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehetetlen, de el kell fogadni, ha valaki nem akar ismerkedni vagy esetleg folytatni az ismerkedést.


Ez a velejárója, vagy megszoksz vagy megszöksz.

2016. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Azért az, hogy lehetetlen ismerkedni, erős túlzás. Nyilván vannak gátlásos nők, de olyanok is, akik csak szórakoznak. És ezt vagy le tudod szűrni az elején, vagy nem.

De azért vannak olyan nők is, akikkel igen is lehet normálisan beszélgetni, ismerkedni. Sokan tévesen ítélik meg a nőket. Ezt már én is tapasztaltam.

2016. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Erre mondta azt apukám: Lányom, mindig 3 fele ferfi van.

1. Aki nem mer odamenni hozzad

2. Akinek kell nemi " bátorító" ( pia) , hogy odamenjen hozzad.

3. Es van az, aki majd a férjed lesz.


Milyen igaza volt!

:)

2016. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom hol lehet a probléma. Lehet, hogy mindent jól csinálsz, csak rosszakba futottál. A Földön van pármilliárd nő, tovább kell keresni. Én nem sok embernek írtam itt, mégis megismerkedtem egy szép nővel, nem hajtott el. Sok sikert!
2016. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 társkereső oldalra sem azok regisztrálnak, akik kimondottan társat keresnek. A többség szimplán unatkozik!
2016. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő, lehet, hogy ez számodra újdonság, de ez az oldal nem párkeresésre van, és senki nem tartozik neked se képpel se találkozással akármilyen kedves vagy vele.
2016. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes, több millió pasi él ebben a kis országban, akinek van párja, tehát tudtak nővel ismerkedni.

Biztos, hogy velük van gond, meg azzal a pár millió nővel, aki összejött ilyenekkel.

Te egészen biztosan tökéletes vagy!

2016. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Annyira nevetséges vagy, öregem :D A nők nem bomlanak a lábad elé, csak mert érdeklődést mutatsz, és nekiállsz itt ócsárolni minket. Vegyél vissza magadból, ok? Nem tartozik neked senki semmivel.
2016. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahol eddig. Plusz még internet is van. Soha nem volt ilyen küönnyű ismerkedni.


Nem jogos a felháborodásod. Lehet meglep, de senkinek nem kötelező ismerkednie olyannal, akivel nem akar.

2016. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!