Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak folyton kétségeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak folyton kétségeim, amikor ismerkedek egy pasival?

Figyelt kérdés

Tök mindegy, kivel randizom, folyton úgy érzem, hogy nem ő az igazi, hogy nem illünk össze, hogy csak felidegesít, hogy értelmetlen vesződnöm az egésszel, stb...


Mi lehet ennek az oka?

Pedig sok pasinak bejövök, és néha nekem is tetszik valaki, de sosem lesz belőle semmi, és nem csak miattam, mert ők is ezt érzik velem kapcsolatban, hogy nem működne.

Valami baj van velem?


Volt már 3 kapcsolatom, de egyik se volt tartós, ugyan emiatt.


21L


2016. nov. 24. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Válogatós vagy, túl magasak az elvárásaid, el vagy szállva magadtól, elkényeztettek a szüleid stb.
2016. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem elvárásaim vannak, csak egyszerűen nem találkozom olyan emberrel, akivel ki tudnék jönni. Pedig barátokkal működik a dolog, és fiúbarátaim is vannak, de akikkel randizok, velük soha...
2016. nov. 24. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a barátaid között nézz szét... ja persze tudom, ők csak barátok...
2016. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekik nem tetszem, és ők sem nekem.
2016. nov. 24. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy önbeteljesítő jóslat! :)


Még ha azt gondolod, te nem mondtál el semmit, valójában a testbeszéded elárulja... És hiába gondolja a másik fél is, hogy ő "sosem", csak aztán van egy tudatalattia, ami észrevette a te testbeszédedet, és jelzett neki, hogy ez nem oké.


Őszintén szólva ilyen fiatalon talán nem is lényeges, hogy a nagy Ő-re bukkanj, lehetséges, hogy túlstresszeled a helyzeteket.

Érdemes lenne picit feldolgoznod mi történt, olyan szempontból, mint pl adott szituációban belülről milyen szükségletek-érzelmek vezéreltek, mik voltak a motivációid-céljaid, és mi az, amit kívül kommunikáltál, mit érzékelhetett a másik fél.

Ebben a feladatod az, hogy sikerüljön előbb-utóbb teljesen azt mutatni kifelé, mint amit belülről szeretnél mutatni-elérni :)


Másik félnek pedig az a lényeg, hogy -mint neked- neki is ki legyenek elégítve a társas szükségletei. Tehát nagyon összetett a feladat, és soha nem tanulunk róla konkrétan, hagyják a szülők-pedagógusok, hogy random-rossz minta alapján tanuljunk meg ismerkedni-kommunikálni. Most viszont tudományos alapokra kell helyezned a témát! :)

Ajánlom a különbözé kommunikációs-önismereti könyveket! :)

pl "Első benyomás" nekem nagyon tetszett :)

2016. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!