Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a lemaradás be lehet valahogy hozni?

Figyelt kérdés
Szóval 33 vagyok és életemben először tetszett meg egy lány. Eléggé megszeretem, életemben először csókolóztam, és ölelt meg egy lány. Hónapokig együtt jártunk el csomó helyre, de a sex nem ment nekem úgy ahogy kéne. Ezért ennek a kapcsolatnak vége is lett. Elég sok mindent hozott ki belőlem, az első ölelésnél hazáig remegtem. De ez után a kaland után valahogy nem vagyok a régi. Nem igazán éreztem semmit idáig, de valami megváltozott. Hiányzik a kapcsolat. Sokat számítógépeztem, de már ehez is kevesebb kedvem lett. De kb egy 10 éves szintjén vagyok kapcsolat teremtés szintjén talán 15. Be lehet hozni valahogy ezt a lemaradást? A beszéddel nincs gond, de érintés és ölelések nehezen mennek és ha kapok nagyon erős hatást gyakorol rám. Ha mondjuk eldönteném próbálok javítani rajta, hogyan lenne érdemes hozzákezdeni? Tudom elég extreme amit kérdezek. Arra gondoltam talán pszichológus tudna segíteni. Mármint ez annyira szokatlan és erős. Egyébként több lány is lett volna aki szeretet volna velem randizni vagy találkozni, valahogy engem nem is vonzott. De most már mást érzek. Elég szarul érzem magam hogy pont most mikor ilyen sok idő eltelt.

2016. nov. 18. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt ne vedd kritikának, de nem lehet, hogy autisztikus vagy? Szerintem használna a pszichológus.

Sajnos nem tudlak túl sok reménnyel kecsegtetni, mert a türelem az emberekben a kor előrehaladásával csökken.

Az természetes, hogy vágysz kapcsolatra, és nőre. Az sokkal furcsább, hogy eddig nem. Lehet, hogy aszexuális vagy.

2016. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak így tovább mindent bele és hanyagold a virtuális világot
2016. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!