Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen mennyire gáz ha fiatalabb (18-20 körüli) lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
30/F vagyok és sajnos sokak szerint bűn ronda, de amúgy kedves természetű vagyok és otthon ülök leginkább. Hobbijaim: videójátékozás, xbox, filmnézés, internetezés, pihengetés. Ez mennyire nyerő manapság?

2016. nov. 13. 17:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Mégegy fontos tulajdonságomat elfelejtettem említeni: Nagyon macskás vagyok, ami nálam azt jelenti, hogy van itthon 3 macskám és nagyon jól kijövök velük. Egyik csúnyán orron karmolt egyik nap, de én híggadt tudtam maradni és megúszta egy ejnye-bejnyével. Ez pozitív tulajdonság, hogy tudom kontrollálni magam? Az ilyesmit értékelik a lányok?
2016. nov. 13. 18:00
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor most mi a kerdes? Az, hogy gaz-e hogy 10 evvel fiatalabb nok tetszenek, vagy hogy otthonulos vagy? Az elso meg nem, a masodikon pedig valtozatni kene.
2016. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2-es igazad van. Helyesbítenék, a kérdés inkább mindkettőre vonatkozik. Az otthonülősségemen nem igazán tudtam változtatni eddig. De azért vannak olyan kivételes helyek,ahol jól érzem magam, bár elég ritka. Volt egy kisebb baráti társaság akikkel sorra összeveszés lett a vége, mert gyakran volt hogy beszoltam nekik olyanért, amit helytelennek tartottam, ezt persze nem vették jónéven és ezért hanyagoltuk egymást.. Nekem igazából csak 1-2 olyan ember van akiket a barátomnak tartok. A többi ilyen műbarátságból elegem lett, mert úgy éreztem, semmi értelme, ezért nem is kerestem az olyanok társaságát többé.
2016. nov. 13. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Én azt sem nevezném negatívumnak, ha otthonülős vagy. Kinek mi jön be. Nem minden lány bukik a bulihuligánokra.
2016. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2016. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, bár én már kint vagyok a 18-20 éves korosztályból, de nekem nem kellenél:

-nem igazán van semmi értelmes hobbif, csak otthon ülni és kockulni

-nem úgy tűnik, hogy feljeszted magad, vagy próbálsz adni a külsődre

-ilyen tulajdonságok mellett neked csak a fiatal lánykák kellenének, tehát aki már 25 éves vén, az várhatná, hogy mijor dobod ki/csalod meg egy kislánnyal


22/L

2016. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os. Igazából a 18-20 évet csak úgy felszínesen írtam. plusz 2-3 év még símán beleférne.:)

Külsőmre egyébként próbálok adni amennyire az életmódom engedi és az öltözködésemre is figyelek, hogy viszonylag jó cuccaim legyenek. Valóban, kicsit többet kéne kimozdulnom, ezt érzem én is. Amúgy nem zárkozom el semmitől sem. Kész lennék változtatni pár dolgon, ha a másik fél úgy kívánja.

2016. nov. 13. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
öreg tőled menekülni fognak a nők... sőt minden értelmes ember
2016. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
legyen vmi életed és akkor majd érdekesnek fogsz tűnni...
2016. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!