Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel a női nem a "szebbik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a női nem a "szebbik" nem, a férfi pedig az "erősebbik", ezért miért van az hogy sok nő nála "szebb" férfit akar magának? Ez nem olyan mintha egy férfi egy magasabb izmosabb nőt akarna?

Figyelt kérdés

Közösségi médián gyakran látom hogy kevésbé előnyös külsejű hölgyek (nem írok jelzőket, ne bántsak meg senkit) raknak ki képeket hírességekről, és azt írják ki hogy náluk ez a szint, ez alá nem adnak, ezért szinglik még mindig...


Miért érzik jól magukat a nők nálunk lényegesen jobb megjelenélsű férfiakkal, akik egyértelműen többet foglalkoznak a külsejükkel, mint ők?


Mi ez az új trend?


2016. nov. 8. 09:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%

Soha nem láttam még ilyen kiírást, lehet hogy azért, mert jobban megválogatom az ismerőseimet. :)


Most mint nő: az erősebbik nemből kiindulva, képzelj el egy erős pasit. Aki domináns, meg tud védeni, határozott. Sima ügy, hogy magasabb, mint én, hogy ha lehet, ne haljon már meg a helyszínen, ha fel kell emelnie egy vödör vizet. Sőt, erős: izmos, formás, csupa duzzadó férfiasság. Ránézésre tudod, hogy ölbe tud kapni, mint egy tollpihét.

És akkor máris ott tartunk, hogy mit akarok én egy ilyen pasitól. :D

Tudniillik, ha egy pasi odafigyel a testére, jó erőben van, stb, akkor elég jól fog kinézni akkor is, ha arcberendezése nem a legszerencsésebb. (Lásd Vin Diesel pl.)


Viszont ti megint csak hozzátok a siratókórust, hogy mi ez a fa.szság, hogy a nők magasabb pasit akarnak, kigyúrt pasit akarnak, és a többi. Hát ezért, pofikáim, ezért: mert ti lennétek az erősebbik nem. :P

2016. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem eleve arról szól, hogy a páromat egy icipicit többre becsülöm magamnál.
2016. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha megtalalod a parod mar megnyugtatlak nem kell ilyen hiabavalo dolgokon toprengened ha csak nem par terapeutanak keszulsz - ha igen meg sokat kell tanulnod
2017. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!