Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel a női nem a "szebbik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a női nem a "szebbik" nem, a férfi pedig az "erősebbik", ezért miért van az hogy sok nő nála "szebb" férfit akar magának? Ez nem olyan mintha egy férfi egy magasabb izmosabb nőt akarna?

Figyelt kérdés

Közösségi médián gyakran látom hogy kevésbé előnyös külsejű hölgyek (nem írok jelzőket, ne bántsak meg senkit) raknak ki képeket hírességekről, és azt írják ki hogy náluk ez a szint, ez alá nem adnak, ezért szinglik még mindig...


Miért érzik jól magukat a nők nálunk lényegesen jobb megjelenélsű férfiakkal, akik egyértelműen többet foglalkoznak a külsejükkel, mint ők?


Mi ez az új trend?


2016. nov. 8. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Húha... Ez az okfejtés, ez olyan brit tudós szint.

Amúgy mindenki a jóra vágyik. Lányok, srácok egyaránt, és igen, inkább maradnak az emberek egyedül, mint egy olyannal, akivel nem boldogok. Annak mi értelme van? Becsapni a másik embert, meg önmagunkat is? Törekedni kell a jóra, és tenni érte. Nekem mindig az az elméletem, hogy ami rajtam múlik, azt ki kell maxolni. Ha az meg van, akkor joggal várhatom el a jót én is. Ha nincs, akkor nem. 23/F

2016. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

A kettő dolog nem zárja ki egymást. Ha foglalkozol magaddal, nem sorvadnak el az izmaid. Nekem szimpatikus, ha egy srác foglalkozik magával, mert a legtöbb férfi amúgy is azért szokta pl. leb....zizni a másikat, ami alapvetően még normális lenne, és sokan meg a "nem tollászkodom" alatt egy alpári igénytelenséget értenek.


Biológiailag, társadalmilag nem tudom levezetni és nem is tartom fontosnak. Ez tetszik és kész.

2016. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

de én azt nem értem hogy a nők hogyhogy nem érzik kellemetlenül magukat egy náluk sokkal jobb külsejű férfival?


Mondom, szerintem egy kevésbé előnyös megjelenésű nőnek egy nagyon jó megjelenésű férival, kb úgy kéne érezni magát, mint egy alacsony vézna férfinak egy magas kigyúrt nővel.

2016. nov. 8. 10:02
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem baromság. Ez az egész.


Akinek nincsenek komplexusai, nem fogja szarul érezni magát, mert a párja jobban néz ki.

Ilyen kicsinyes szarságok tudják hazavágni a kapcsolatot.

2016. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%

Mert Ostoba a társadalom. Ostobák a nők is, ostobák a férfiak is. Na de fel lehetne tenni kérdésbe, Mire lehet alapozni? nincs valós alapja, hogy mire föl verik magukat.. Ezek a magukat nagyra tartó benyalthajú csillogóvillogó emberek meghalnának az 1. nap, éhen halnának ha lakatlanszigeten kéne egyedül boldogulniuk, mert ennyi gyakorlati érzékük nincs az életben maradáshoz. Ha az ilyen emberek elé állsz ilyen témával, ilyen emberi életben szóba forgó témával, akkor Menekülnek, kibújnak, háritanak. Miért? mert 0 tudás készségük van a témáról, az életről. Azt meg csak be seggelték egykor hogy nekik mi az élet.. de kicsit lejjebb menve halvány gőzük, se elképzelésük nincs egy életveszélyes helyzetre. Na de maradjunk csak a felszinen, ugyan is ezt szeretik az emberek. A nőknek ilyen férfiak kellenek. s a Nők erre mondják úgy nagy általánosságba hogy Biztonságban érzik magukat egy ilyen férfi mellett :D Csak egyszer kerüljenek a vadonba.

Viszont van egy nagyon kis része a társadalomnak akik normális értékrendel rendelkeznek, normális keretek között, reálisan látják a világot. Sajnos ezeket az embereket, a fentebb emlitett emberek, meg a média el akarja nyomni, el akarja törölni. Jelen esetben a felé hajlik a társadalmunk hogy egymást öljük irtsuk, senkinek semmi igénye a rendre, hogy jobb legyen.

2016. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez a szebbik, erősebbik nem ez egy társadalmi berögzülés. Manapság már kb. értelme sincs, amikor a nők 90%-ának is dolgoznia kell ahhoz, hogy ne haljon éhen, sokszor ugyanolyan megterhelő gyári melóban, nem pedig otthon piperézgeti magát, közben meg a környezetemben élő srácok 70%-a nyög, amikor fel kell emelnie egy nehezebb dobozt... manapság ez a "mi nem a szebbik nem vagyunk" már egy kifogás az igénytelenebb pasasok számára, hogy ők miért érdemlik meg a magára igényes, csinos, ápolt bombanőt.


Mindenki olyat akar, amire begerjed. Most erre lehet azt mondani, hogy fujj, ne már, ő hogy merészel ilyenre szemet vetni... addig sztem nincs probléma, ha utána el nem kezd rinyálni, hogy a jópasi/jónő felszínes, amiért nem őt, a kevésbé jó nőt/pasit választja... amikor már ééletvitelileg sem illenek össze, mert az egyik az összes szabadidejét aktívan, mozogva tölti, a másik meg annyit mozog, ameddig elmegy a hűtőig.

2016. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha a szerinted sokkal jobbnak látszó férfi hajlandó összejönni azzal a szerinted rosszabb nővel, akkor neked ehhez semmi közöd, hogy miért.
2016. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
mert agy mosott barmok más jelző nem illik rájuk
2016. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert jár nekik. Szóval jó lesz, ha hozzászoksz! :D
2016. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Neked vannak ilyen ismerőseid facebookon?


Én sose láttam ilyet kiírva, amúgy meg az ideáljaikról annyit, nagyon sok lánybarátommal beszéltem már meg h kinek mi az ideálja (kinézetileg), ami mindenféle lehetetlen baromság volt, de attól függetlenül a pasijaikra kb 0%ban illett rá.


A nőket annyira nem érdekli hogy nézel ki, jó persze azért van egy minimum szint, az, hogy legyél ápolt és hordj olyan ruhát ami nem lóg rajtad, de ezen kívül inkább azt nézik, hogy mennyire vagy érdekes.


24/F

2016. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!