Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Miért vagytok fent társkereső csevegős oldalon ha nem lehet veletek kommunikálni?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdezem! A kérdést a http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


ihlette. Kérdezem, mit vártok fent, mire vártok, mit kerestek?


2016. nov. 3. 12:23
1 2
 11/15 Taushi ***** válasza:

Érdemes szem előtt tartani, hogy egy részük biztos kamu profil. Pasik nőként regisztrálnak, hogy megnézzék azt az oldalt is.

Egy részük valóban egófényezés, de ezeket is ki lehet szűrni.

A többire érdemes írni csak :D

Valami előnyösebb képet felraksz, meg rendesen kitöltött profilod van, akkor az nem lehet, hogy ne írjon senki sem.

2016. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
A nem visszaírás is válasz, valaki ezt írta (1. talán). Milyen válasz az szerinted??? De komolyan. Beszélsz valakihez de nem válaszol akkor az VÁLASZ? Női logika lvl 9000. Persze mert biztos akkor ezzel koptatod le, és a csöpp agyaddal arra nem gondolsz ,hogy ilyenkor még felmerülhet pár lehetőség mint: nem kapta meg, még nem olvasta, küldött választ de én nem kaptam meg....És még sírtok ,hogy sok a bunkó... hát meg is érdemlitek. Azt kapjátok amit érdemeltek.
2016. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

úristen, ez aztán komoly!

Nyugiban ellehetek a nőgyűlöletben és ebben az iq szintben...

mert a pasik aztán angyalok, és mindenkire reagálnak...



naah, pááá. Ez már tényleg szint alatti nekem...

2016. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
:DDD Nagyon fogol ám itten hiányozni .... ja nem ... xD
2016. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MolotovPunk ***** válasza:

Látom megy a veszekedés. :D Kinek mi.Nekem már jött össze társkeresőn is komoly kapcsolat,meg 1-2 alkalmi is,mert az éppen úgy alakult.(Pedig nem vagyok egy Brad Pit.)Véleményem viszont erről tényleg az,hogy sok egós meg kamus ember van fent az ilyen és ehhez hasonló oldalakon,aki nem feltétlenül társat/párt keres magának.(Ettől függetlenül nehéz amúgy párt találni társkeresőn.)Ha tehetitek,akkor ne társkeresőkön keressétek az igazit...

Próbáljatok meg élőben ismerkedni.Ott nagyobb az esély arra,hogy megtaláljátok az igazit.Arra azért figyeljetek,hogy ne legyetek túl nyomulósak,mert az sem nyerő a lányoknál.Egyébként én mindig sodródtam az árral és előbb utóbb lett valakim mindig.Most jelenleg nincsen barátnőm,de azért,mert akinek tetszek,az nekem nem jön be.

2016. nov. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!