Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írják rá egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írják rá egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés

Nem szoktam társkereső oldalakra járni, mert nem hiszek bennük. Azonban a minap kíváncsiságból megnéztem, hogy milyen lányok hirdetnek az egyiken.

Ennek az lett a vége, hogy kimondottan egy lány miatt regisztráltam, mert szeretnék ráírni.

Fényképet is raktam fel, de nem publikusnak állítottam be, hogy nehogy egy ismerős rám találjon :D

Mit "illik" írni egy társkereső oldalon első levélként?


2016. okt. 30. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el ezt neki, hogy miatta regisztráltál. Nekem nagyon tetszene ha tudnám, hogy egy fiú csak miattam regelt fel
2016. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Taushi ***** válasza:
"nehogy egy ismerős rám találjon" fuha :) és akkor mivan? :D netes társkereső nem ördögtől van, nincs mit titkolni rajta.
2016. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsétlen kérdező, még nem tudja, hogy a férfiember örülhet, ha 100 levélből jó ha egyre választ kap, nem hogy majd pont attól az egytől...
2016. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a 2-3. viszont nem a kérdésre vonatkozik.
2016. okt. 31. 08:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire cikinek érzed képpel regisztrálni akkor sehogy!

Ő képes volt nyilvánosan képet feltenni, az a minimum ha komolyan gondondolod te is úgy teszel.

2016. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 K...László ***** válasza:
Próbáld ki, hogy felteszed magad lányként, és megnézed, a korod béli fiúk milyen ismerkedős dumákkal jönnek elő. 1 óra alatt 300-500 levelet fogsz kapni, és ezek olvasása után írsz egy egyedi, vagy legalább egy ritkábban előforduló, frappáns 2-3 mondatos levelet már a saját regedről. A magyar szókincs köztudottan hatalmas, de meglátod, mennyi ismétlődő szöveg forog így is, mert kevés szó van a nyelvben ennyi levélre. Megteheted, hogy 3-4 kamu reg fiút is felregisztrálsz, akiktől küldesz pár sort a lánynak, és meglátod, mi tetszik, mi nem tetszik neki, mire harap rá, és ennek tudatában valódi reggel írsz neki. Ne zavarjon a bűntudat, hogy szélhámoskodsz egy kicsit. Ők milliókban meg mini királyságokban gondolkodnak, hírnévben és befolyásban, sokkal dörzsöltebbek nálad. Dicsőség, ha túljársz egy lány eszén. Közösségi oldalakon hagyd nyilvánosan a lapodat, hogy megnézhessen, mert első dolga az lesz. Természetesen neki tetsző dolgokkal legyen tele, és látszódjon, hogy ezt mások is láthatják, nincs kamu. Hát, ha nem jön be, akkor kezdd el írni a lottószámokat egy füzetbe, és játszd meg azokat a számokat, amelyik a legkevesebbszer fordultak elő. Több szerencséd lesz valószínűleg.
2016. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na jó, nem szép dolog, de kipróbáltam az utóbbi válaszoló ötletét. Regisztráltam lányként is. Szinte még be sem fejeztem a regisztrálást, de eddig:

19 profil megtekintés

9 üzenet

16 beszélgetésre hívás

...

2016. okt. 31. 15:24
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó, töröltem is a kamuprofilt.

Mióra regeltem:

60 profilmegtekintés

5 képalbum hozzáférés úgy, hogy nem is raktam fel képeket

3 privát levél

7 "flörtölne" velem

14-nek tetszem

és kb. 30 chatre hívás


Komolyan ilyen áradat zúdul a lányokra a társkeresőkön??

2016. okt. 31. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kemény. :D
2016. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Illetve belenéztem néhány levélbe és chatre hívásba, amiket küldtek.

Hát, érdekes... Úgy vélem felesleges volt kipróbálni, mert akkor inkább magamtól írok.

Néhány "gyöngyszem":

-100 ezerért mennyiben vagy benne?

-kinyalnálak! mennyit kérsz?

-ilyen gyöngyszem is van ezen az oldalon, mint Te?

-szia, ma este tali?

-szia, van kedved ismerkedni? facebook? viber? (ebből kb. 10 darab)

-kényeztetnélek (nemes egyszerűséggel)

2016. okt. 31. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!