Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakorlásként érdemes randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlásként érdemes randizni? 90%hogy nem lessz semmi, de elmennétek? Ha a másik fél szeretné?

Figyelt kérdés
Csak egy nő/ vagy pasi az illető mondha mutathat ùjat ami köv randin hasznos lehet.

2016. okt. 29. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Régebben elmentem csak emiatt és egyikből sem lett semmi.

Mostanában úgy állok hozzá, hogy veszi el az időm a komoly randik elől.

L21

2016. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmentél mi?. :p
2016. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

nem, mindenkinél más működik.

max önbizalomnövelésre jó.

2016. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem havi 0,5-2randi ha összejön igy ez nem gond
2016. okt. 29. 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretne a másik fél? Hogy úgy menj el a randira, hogy nem lesz belőle semmi, csak felhasználod, hogy legközelebb jobban sikerüljön a randi valaki mással? Hát ezt erősen kétlem.

Ha már most tudod, hogy esélytelen, akkor nem kell játszani a másik érzelmeivel. Bármilyen hihetetlen, ő is ember, érzelmekkel.

Másrészt pedig egy sikertelen randin legfeljebb azt tanulod meg, hogy kell egy sikertelen randit végigvinni, amiből semmi nem lesz. Ezt akarod begyakorolni?


Felnőtt ember nem csinál ilyet. Talán 12 évesen még érthető lenne ez a gondolatmenet (de akkor sem lenne több értelme), viszont felnőtt embernél csak azt mutatja, hogy az életben nem lesz sikeres randija, mivel ő maga a sikertelenség oka.

2016. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj el, csak hasznos tud lenni!

Én egy randin tudtam meg, hogy van a Lidlbe lazackrém. :D

2016. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

Gyakorlásként :Ddddd

Gyakorlásként dugni meg szopni is szoktál gondolom.

2016. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam, simán belemennék, mikor szabad időm van. De ez ugye nem is randi, inkább egy sima beszélgetés szerintem, azt meg miért is ne... F33
2016. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem utolsónál a pont. mi lenne, ha eleve elmondanád, hogy jelenleg nem érzed az, hogy bele tudnál szeretni, de szívesen beszélgetnél vele.
2016. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan, ha érezteted a másikkal, hogy ez nem erőltetett randi, hanem kötetlenül ismerkedtek. Normális érzelemvilágú ember amúgy sem képzel bele a dologba ennél többet, ha még csak nem is találkoztatok korábban.
2016. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!