Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet kezelni a flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni a flegma visszautasítást?

Figyelt kérdés

Annyira rosszul esik nekem a flegma visszautasítás, hogy olyankor egész nap rossz kedvem van. Hogyan lehet ezt kezelni, hogy ne vegye el a kedvem az ismerkedéstől?

19/F


2016. okt. 28. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos beszoptad, nagyon rossz korosztályba születtél. Itt már a flegma a "módi"... Nem irígyellek.
2016. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Építs önbecsülést, kit érdekel egy random kis p*csa véleménye? :) Ismeri pontról pontra az egész életedet? Tudja, ki vagy és milyen jó tulajdonságaid vannak? Nem, úgyhogy mit számít a véleménye?
2016. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nehezen. Én sajnos nem bírtam kezelni + a nők hitegetése is! Kezdek megőrülni emiatt hogy a nőknek egy jò szava nincs hozzàm csak a közöny, gyűlöletett és lenézést kapok. De még itt is! Pedig ha normalisan közeledtem felé egy normàlis elutasítást megérdemelhetnek nem pedig mindennek lehordani. Szavaknak súlya van! Hagyd abba míg lehet, mert úgy fogsz jàrni, mint én! 20/F
2016. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oltsd mar le meg visszautasit, utana megy egy verebhez na ezert.
2017. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!