Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szép szóból nem értenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szép szóból nem értenek a nők, akkor hogy várják el hogy a férfi ne legyen bunkó?

Figyelt kérdés

Adott egy cél amit a férfi szeretne, megkéri a nőt szépen, de a nő túl kombinálja vagy nem csinálja, ügyet se vet rá, keresi a kibúvást hogy ne kelljen megcsinálni, vagy keres más utat, vagy csinálja de máshogy, vagy az ellenkezőjét. úgy el térve a céltól.

Miért Nem lehet egy egyszerü dolgot teljesiteni, elfogadni egy férfitól ha meg kér? ennyire nincs tolerancia, ennyire semmit nem ér a férfi? Aztán meg csodálkozni hogy a férfi meg emelte a hangját, és lehet önsajnálkozni, arra terelni az egész dolgot hogy "hogy beszél velem.. Meg aztán lehet arra fogni hogy milyen bunkó a férfi, kivülállóként meg mindenki a férfit szidja hogy milyen bunkóállat..

Még is árulja már el valaki, hogy lehet szépszóval hatni a nőre, úgy hogy ne emelje meg az ember a hangját, és célra vezessen a kérés? Azt látom hogy ilyen nincs, Nők elsunyulnak dolgok mellől, vagy az van hogy vigyorogni kell és érzelmesen kommunikálni és azt csinálni amit a nő mond, és te férfiként nem is kérhetsz semmit a nőtől, mert akkor te leszel a bunkó..

Most leszögezem, Aki nem érti a kérdést, az inkább ne válaszoljon! Nem a Férfiakról van szó hanem a Nőkről irtam, És oké.. nem minden nő, Ha valaki ezen fennakadna, vannak kivételek.


2016. okt. 16. 08:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

#9


Remélem azért a "a férfi horggya csak a nőjjét a tenyerín merhá asztat úgy kő" dolgot sem tartod "okésnak".

2016. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene egy nőnek azt tennie, amit egy férfi mond?!
2016. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11%

#12

És a férfinek amit a nő mond? Sok helyen van ám a "Bertalan mennyé csak le a bótba tejfőé, merha nem fejbebaclak a sodrófáva'!"

2016. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

Szóval van valami célod NEKED, amiért a nőnek kéne megdolgoznia. Egyszerűen nem tudom elképzelni mi lehet az, amit csak az ellenkező nemű párod tud neked elintézni (a gyerekszülésen kívül, de azt meg nem lehet "máshogy" csinálni, szóval gondolom nem arról van szó).


Miért nem csinálod meg magadnak, ha ezek szerint a TE célod, és nem közös cél?


Ha én pl. virágoskertet szeretnék az ablak alá, akkor nem a férjemnek mondom, hogy "Te, ásd már fel légyszi ott azt a részt és ültesd be virágokkal, mert én virágoskertet szeretnék!" Fogom az ásót és megcsinálom magam (azt persze egyeztetem a férjemmel, hogy nem zavarná-e ott egy kert). Ha felajánlja a segítségét, örülök neki, de ha épp nem ér rá, vagy tudom, hogy nem szeret kertészkedni, akkor nem fogom ezzel zaklatni.

2016. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

volt már olyan kérdés itt, "hogyan értessem meg vele, hogy nekem van igazam, nem neki." paradoxon, beláthatod.


ott már kifejtettem a véleményem, még egyszer nem fogom. esetleg ne panaszkodj, ha olyan emberrel vagy, akit nem tisztelsz. az nagyobb baj.

2016. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Bunkókám, azért azzal ugye tisztában vagy, hogy a férfiak 99%-a nem érzi kötelezőnek, hogy bunkó legyen, és nem ordít a nőjével?

Akkor lehet, hogy nem a nővel van a baj, hanem veled, amiért olyan ostoba vagy, hogy nem tudod vele megbeszélni, mit szeretnél, és azt hiszed, annak van igaza, aki hangosabban ordít. Azért, mert te egy bunkó barom vagy, még nem kell úgy feltenni a kérdést, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, hogy a férfi üvölt, a nő meg kussol. És ha még mindig nem ért a szép szóból, akkor oda is ba.szol neki, gondolom.


Ezt egy népcsoport alkoholista, munkakerülő egyedeitől már megszoktuk.

2016. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártott volna ha konkretizálod a problémát, de megpróbálok azért válaszolni, hogy milyen okai lehetnek annak, hogy ellenáll a barátnőd.

- A Te célod nem az Övé. (Szép gondolat, hogy a párkapcsolat egyfajta egység, de azért mégis két ember van benne, eltérő személyiséggel és vágyakkal. Nem lehet a másikra erőltetni semmit és elvárni, hogy minden kipattanó gondolatunkhoz asszisztáljon és jó pofát vágjon.)

- Úgy érzi csicskáztatod és nem elég, hogy megmondod neki mit csináljon, az sem mindegy hogyan. (Pl. megpróbálsz minden házimunkát a nyakába varrni és kioktatod hogyan csinálja. Lehet úgy van vele ilyenkor, hogy ha már rá marad a feladat, akkor úgy csinálja meg és akkor, ahogy neki a legmegfelelőbb.)

- Nem érzi igazságosnak és jogosnak az elvárásaidat. (Pl. meg akarod szabni neki, hogy milyen legyen a külseje, hova mehet és kivel.)

- Egy lusta kis ribi, aki nem tisztel és élből elutasít minden felé érkező jogos elvárásokat is.

- Depressziós és szarik a világra, magára és Rád is.

- A hiba benned is lehet. (Azt írod nők, gondolom több partnerrel is ezt tapasztaltad, akkor viszont ez Nálad jellembeli probléma, hogy mástól várod a "megváltást".)



Egyébként a kéréseket senkinek se kötelessége teljesíteni, legyen az családtag vagy egy teljesen ismeretlen személy. Egyszer szerintem bunkózás helyett meg is kérdezhetnéd, hogy miért ilyen és hallgasd meg.

2016. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A 43%-os valami megkeseredett emberke lehet.
2016. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hasonlót játszott el velem egy pasi, szóval akkor gondolom innentől minden pasi tunya lúzer, aki képtelen felemelni a ptsáját, ha szépen kérik. Hé, férfi nem minden egyes tagja aki valaha élt, vagy élni fog: miért vagytok ilyenek???????
2016. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#18



Inkább csak zavar az egyoldalúság... A nőnek simán lehet - sőt "kell" is elvárnia, hogy a férfi majd ugrál neki meg hunyászkodjon csak meg, de fordítva már "emberiségellenes tett"

2016. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!