Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mennyi az a gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyi az a gáz fizetés (nettóban) egy 30 körüli nem fővárosban élő férfinak (ott ált jobban keresnek), ami alatt szóba sem állnátok vele?

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

Amennyiből meg tud élni egyedül is, illetve összeköltözés esetén velem együtt az általam megszokott életszínvonalon.

Ez nyilván sok tényezőtől függ. Ha például albérletben él, akkor azért többre van szükség. Nekem fontos, hogy legyenek közös programok, tehát azért a megélhetésen felül jusson még erre-arra. (Egyszer egy ismerkedésem során a pasi közölte, hogy neki a kapcsolat abból állna, hogy én megyek hozzá, mert neki nincs pénze utazgatni még városon belül sem... arra meg, hogy beüljünk valahova, programokat csináljunk, pláne nincs... őszintén szólva elment a kedvem az ismerkedéstől.)

2016. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"De azt gondolom tudod, hogy mivel foglalkozik és az alapján tudsz már kalkulálgatni azért..:)"


Nagy a tól-ig. De ő is tudja, mi a foglalkozásom, és kalkulálhat, ha akar.

2016. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen. A volt férjemet évekig eltartottam és nem zavart.

Ha dolgozik az elég.

2016. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nettó 170-et kapok. Azért kérdeztem.
2016. okt. 3. 22:28
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nettó 400-at keresek, és lassan egy éve nincs senkim. Nem ettől függ.
2016. okt. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekel.

Az érdekel, ha nem akar semmit csinálni.

2016. okt. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csak ettől függ. Szerencse is kell hozzá. Amennyi elfuserált randim volt fura lányokkal, az a legrosszabb. Megtalálni a hasonlót, az a pokolian nehéz.
2016. okt. 4. 10:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak 110ezer a nettó fizum. Nem is csoda, hogy nincs csajom.:(
2016. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az érdekel(ne), hogy ingyenélő e vagy sem. Ha tanul ezért nem dolgozik az rendben van. Ha dolgozik az is rendben van. Ha nem tanul és nem dolgozik, és munkát sem keres, az nem állapot. Engem az érdekelt mindig, mi a foglalkozásuk, mivel töltik a napjukat, nem az, hogy mennyit keresnek.


A férjemet pl akkor ismertem meg és jöttem vele össze, amikor még mindketten tanultunk.

Suli után kezdtünk el rendesen dolgozni. Mindketten a 2. munkahelyünkön vagyunk, ő 4 éve, én 3. Neki ez alatt az idő alatt változott a fizetése, 120 ezerrel kezdett. Azóta már 2x emeltek nekik, ezért 30 ezerrel többet keres, és kap extrákat is ( BP bérlet, 2 fizetett szabadnap, amit ha nem vesz ki, akkor akkor duplán fizetik ki, ha kiveszi akkor egy átlagos munkanap, és úgy néz ki kajajegye is lesz 5-6000 ft körül) Hétvégén nem dolgozik. Régen mikor munkája sem volt, akkor is vele voltam, meg most is. Nem ezen múlt a dolog.


A korábbi pasikkal kapcsolatban akikkel jártam, egyikről sem tudtam mennyit keresett.

2016. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!