Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek egy lelki roncs? Miért játszanak velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon sok rossz jutott nekem. Elég könnyen eltudok beszélgetni lányokkal, odamenni egy két kedves szó stb. volt 3 eset, konditeremben, fodrásznál, iskola előtt.

Hogy aztán ráírtam facebookon ott folytattuk, találkozókba benne lettek volna, majd jött a kifogás hogy nem jó, aztán láttam nem is olyan fontos nekik, kiderült 2 nek van barátja, az egyik "alakul" (utálom ezt a szót).

És egy csomó energiát, időt tettem ebbe bele, egymás után történtek szinte napokkal. Nem tudom már az öngyilkosságon gondolkozok.

Most akkor ha odamegyek egy lányhoz akkor ilyen kisiskolás dumával kezdjem hogy szia van barátod?

Mert ha van akkor gondoltam ezek a lányok nem is kellett volna hogy szóba álljanak velem. Fordított esetben 2 lehetséges van: Nincs pár, vagy van de megcsalható.

Mostmár én nem tudom mit csináljak, de változtatni kell magamon, pedig külsőre nem vagyok csúnya, írta is az egyikük hogy milyen helyes vagyok. De nem értem egyszerűen miért ír ilyet ha közbe pasija van?

Mostmár lehet hogy bunkónak kellene lennem, akkor nem tetszik meg senki, most jelenleg anyámon kivül azt mondom dögöljön meg az összes nő. A Legutóbbinál ami most volt ma, nagyon csúnyákat mondtam neki, nem bírtam ki, de jól esett kiadni magamból. Nehéz ezt józanul elviselni, főleg hogy 3 hónapja nem voltam nővel, jó nővel meg fél éve.

És akkor ilyet mondott a csaj, hogy jótanács ne éld bele magad semmibe.

Félek hogy infraktust kapok vagy valami, lehet hogy tényleg túl nagy feneket kerítek ennek, mert amúgy kb mindenem megvan, de hiába volt nálam fél millió forint is, sosem voltam boldog. Egyedül nem is leszek, lehet hogy b*zinak kéne hogy legyek?



2016. szept. 28. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"Miért játszanak velem?" - Mert, hagyod. Ennyi a válasz
2016. szept. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
# 10 látom felfogtad a lényeget...
2016. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves Epekő...Írd már meg légyszi nekünk ide,hogy MIKÉPPEN KELL kijátszani az itteni "trágárságszűrőt"...Már nekem is sok levelemet visszadobott a gép,de úgy látom,te könnyedén veszel itt minden akadályt...Hogy csinálod a dolgot?
2016. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tanulj mindenből!

Ne félj, barátom, minden rendben lesz!! Nyugodj meg.

2016. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
disszidálj.
2016. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!