Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme tovább ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tovább ismerkedni egy olyan férfival, akivel nincs hol szexelni?

Figyelt kérdés
30 éves, nincs autója, és az anyukájával él egy kis lakásban. Azt már mondta, hogyha az anyuka otthon van, akkor ő nem fog a szomszéd szobában szeretkezni egy nővel, úgy neki nem megy. Dehát, mindig otthon van esténként, és hétvégén, amikor én ráérek. Megoldást nem tud a problémára. Én is a szüleimmel élek, nem hozhatok ide senkit, nem tolerálják ha itt akarok párkapcsolati életet élni, azt mondják ők nem kerülgetnek senkit a saját lakásukban. Ez a 6 éves kapcsolatomban is így volt, tehát ezen az elvükön változtatni nem tudok. Nekem van autóm, de az egyáltalán nem szexre lett kitalálva, pici női kocsi. Egyéb megoldás nálam sincsen. A költözzünk össze dolog nyilván nem holnapi téma, ha egyszer úgy is lenne, akkoris hogyan oldjuk meg az ismerkedős fázist a következő fél-1 évben? Főleg hogy jön a tél. Járhatunk panzióba, de egy legolcsóbb szoba is 7 ezer forint, szóval kb heti egy alkalommal érné meg elmenni. Az meg elég kevés egy kapcsolat elején amikor még tombol a vágy. Ilyen pár órára bérelhető hely nincsen nálunk (kisvárosban élünk). Szóval kifogytam az ötletekből. Hagynám az egészet, ha amúgy nem vonzana a pasi testileg- lelkileg.
2016. szept. 18. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha velem lenne ilyen, én tuti nem hagynék ilyen miatt egy lányt. Legyetek kreatívak, egy pár hónapig lehet úgyis csinálni, hogy kifejezett hely nincs rá, szerintem lazán megoldható ez. Menjetek búvóhelyekre, amelyeket pár órára ki lehet venni, konkrétan erre is már egy üzletág épült, szerintem az jóval olcsóbb is. Meg ha reálisan gondolkodsz, akkor heti 1-2 alkalomnál amúgy se lenne több szex addig, amíg nem éltek együtt.
2016. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Kifogás kifogás hátán.

Ha két ember nagyon akar valamit, akkor megoldja.


Te is a szüleiddel élsz, akkor miért kéred őt számon ugyanezért?


A te lakásod miért nem felel meg?


Ez a kérdés enyhén kamugyanús.

2016. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon "határozott" vagy... :)))

Szerintem kb. az egész világ lehetne a hálószobátok és léteznek olyan helyek ahova el tudtok menni nem kell a kifogás szerintem sem. :)

Szerencsétlen srácot sajnálom, hogy itt beszéled ki, ahelyett, hogy vele beszélnél. Ne addig "tartsd meg" amig nem jon valami masik pasi... Legyen egy kis gerinced is. Próbáld ki milyen. Ha jon egy olyan akinek van egy nagyobb autója vagy lakása akkor dobbantasz, mert vonz majd testileg lelkileg es ejted egyik pillanatról a másikra azt a fiút. Szép mondhatom! :)))

Ok, hogy nem szereted, de akkor ne gondolkozz és ne húzd az idejét főleg ne használd dobbantónak.

2016. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kettő éve vagyunk így párkapcsolatban, nekünk még arra sincs keretünk, mint amin te gondolkodsz, hogy heti egy alkalommal panzióba járni... Összeköltözni nem tudunk, a belátható jövőben sem.

Van rosszabb szitu, mint a tied.


Ha ennyi miatt hagynád az egészet a fenébe, akkor nem is éri meg belevágni. Ha nagyon akarnád, akarnátok, akkor ez nem lenne visszatartó erő. Egyrészt mindent meg lehet oldani, másrészt meg nem a szex egy normális kapcsolat egyetlen mozgatórugója. Akkor sem, ha tombol a vágy.

2016. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor menjetek ki a városon kívüli erdőbe és dugjatok ott. Ingyen van.
2016. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
XD
2016. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a dolgot. Most előre elméletben kizársz minden lehetőséget? Párszol lehetne az összes helyen. A te kocsidban is, szállodában is(de még inkább most lehet bérelni lakásokat napi szinten olcsón keress rá a városotokra az airbnb-n pl) és nehogy már ne lehessen egy hónapban egyszer egyszer elküldeni az ő anyját vagy a te szüleidet valakihez. Vagy valami baráttól elkérdni lakást egy egy estére.
2016. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Heti 1 szálloda.

Havi 1 kocsi, még ha kicsi is.

Havi 1 a szabadban.

Kéthetente egy a pasinál, amikor nincs otthon anyuka (mert boltba ment, mert még/már dolgozik, mert nektek ebédidő van a munkában és haza tudtok ugrani, mert elment egy barátnőjéhez, temetőbe, nagymamához, mittudomén, valamelyiket ezek közül biztos csinálja).

Kéthetente egy nálatok, lásd az előző pontot.


És lenne még ötletem, de amit már leírtam az 10 alkalom havonta. Ha szakítani akarnátok azért, mert csak havi 10 alkalommal (minden 3. napon) van szex, akkor nem is akarjátok ezt a kapcsolatot, akkor tényleg szakítsatok.

2016. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs értelme, én jóval idősebb vagyok ugyan, de 30 körül se akartam volna erdőn mezőn.

Az max egy gyors numera, nem szex, még annyira se szeretkezés.

2016. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sashalmon van a Budapesti út mellett egy elég elhagyatott erdő. Kérdező, az nem lenne jó nektek? :D
2016. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!