Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonaton hogyan lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonaton hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják könnyű, de Nekem még nem jött össze, pedig elég sokat utazok vonaton. Intercitin hellyegy van,ezért aztán azt raknak melléd,akit akarnak, nem tudod befolyásolni. Meg amúgy sem értem,hogy gondolja Valaki,hogy a Vonaton könnyű?
2016. szept. 17. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak délcegen fordulj oda, és mondd neki ezt:


Szia! Te is ezen a vonaton utazol?


30/F

2016. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jónapot kívánok, új felszállók menetjegyét kérem!
2016. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1#

:D



Persze, hogy könnyű, össze vagytok zárva esetleg órákra, hova menekülhetne a kiszemelt a beszélgetés elől.


Én amúgy nagyon jókat szoktam beszélgetni olyankor vadidegenekkel, könnyen teremtek kapcsolatot és vevők is rá, hiszen a többség "unatkozik".

2016. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezed töle: Hé paraszt! Ez a vonat megyen itt Budára? (Aztán vagy bejön neki, vagy nem.)
2016. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy ha a menetjegyem soha nem azok mellé szól,akikkel meg szeretnék ismerkedni,akkor hiába. Általában Intercitivel szoktam utazni.
2016. szept. 17. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nő föltette a lábát az ellentétes irányú ülésen az ülésre, elkezdtem kicsit nézni, mert tetszett, majd hirtelen elült. Nem kérdezte meg, hogy "Mi a helyzet?" vagy valami, igaz én sem. A magyarok félnek egymástól, így nem lehet vonaton sem ismerkedni...
2016. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!