Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem bánt, ha telibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem bánt, ha telibe szar egy olyan személy, akit kedvelek és szívem-lelkem kiteszem érte?

Figyelt kérdés

Mindig így járok a nőkkel. Magamat adom, őszinte vagyok, próbálom boldoggá tenni bármi áron, programokat szervezek, látom rajta, hogy tetszik neki. Nem képzelem túl, kölcsönös a szimpátia, látom és érzem rajta. Akkor mégis miért épít le? Nem válaszol, nem keres, kerül, bármi előzmény nélkül. Miért van ez? Mert nem dugom meg őt az első alkalmak egyikén?


És mindig ez van. Értelmes, felnőtt nőkről van szó, nem kislányokról. Miért kell játszmázni? Miért nem lehet őszintének lenni, ha már én is az vagyok?


2016. szept. 16. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Első randikon ismerkedni szoktak az emberek, főleg ha előtte nem sokkal futottak bele egymásba. A figyelmesség mindenkinek jól esik, de ezek az alkalmak inkább arról szólnak, hogy közel kerüljetek egymáshoz. Ne parádézz, inkább beszélj magadról és figyelj a másikra. Szíved-lelked kitenni ráérsz akkor, amikor már kötődtök is egymáshoz.

A nőknek a kedveskedés, kedvezés, apró figyelmességek nem a megjátszós lenyűgözésről szólnak, hanem azért esik jól nekik, mert abból látják, hogy a másik odafigyel rájuk. Kivétel van persze.

Szóval első alkalommal nem kell tapadni, teperni, csillogósra nyalni a p.icsáját, hiszen azt se tudod kb. kit próbálsz lenyűgözni.

2016. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem képzelem túl, kölcsönös a szimpátia, látom és érzem rajta. Akkor mégis miért épít le?"



pont azért mert nem kellesz neki. és rosszul látod. nem kölcsönös a szimpi. ill. a szimpátia ha kölcsönös is, csak te vonzódsz hozzá, ő nem hozzád.

2016. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!