Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám kitörölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kitörölni a férfi posti múltamat? Titokban kell tartanom ha rendes párkapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, már kicsit öregecske a szakmában. A bőrőm már nem olyan babapopsi állagú és a "ki-be járataim" is elhasználódtak már kicsit. Vállaltam nőket és pasikat is, erre persze nem vagyok büszke, de ha egy komoly kapcsolatra szánnám magam, akár nővel vagy pasival, akkor a múltamat is fel kéne tárnom előtte? Pár apró nyom van rajtam amik a munkámra utalnak. A fenekemen van egy harapásnyom és análisan nagyon tág vagyok. Ezek gondot jelentenének?

2016. szept. 13. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fellőtték a pizsamát, húzzál aludni, holnap iskola.
2016. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu: Szerintem mindenki találhat párt. Én lehet hogy egy picit tartózkodnék, de ha normális ember vagy és nem "tipikus rbnc" akkor adnék esélyt a dolognak

Ha kamu: kövesd a kapitány utasítását és húzás aludni :)

2016. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi/ora veled? :$
2016. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt no irna ki, csont nelkul elhinne mindenki.
2016. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél citromot a seg.gedbe attól összehúzódik állítólag.
2016. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Tegyél citromot a seg.gedbe attól összehúzódik állítólag."


Grapefruit gerezddel már próbáltam, mert az kevésbé savas és irritáló, de sajnos nem vált be.

2016. szept. 13. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jarj novel. O nem fogja nezni a feneked.

Harapasnyom siman lehet egy kapcsolatbol is. Amiatt ne aggodj. Lehettek vad futokalandjaid.

De eloszor keress vmi normalis munkat.

Szerintem ne mondd el, h pasikhoz is vonzodsz.

2016. szept. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intimtorna.
2016. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!