Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudok tenni ha nem megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha nem megy a csajozás? Elég luzer vagyok benne? Van olyan könyv ami tud segíteni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 00:24
1 2
 11/16 TTP80 ***** válasza:
77%

Kedves kérdező. Már a kérdésed megfogalmazása is mutatja, rosszul közelíted meg a témát. Amiben benne van a "nem" szó, az negatív dolgot sugall, én így tenném fel a kérdést: Hogyan menjen jól a csajozás és mit tudok ezért tenni? Nos, először is önismeret, önértékelés. Ismerd meg önmagad, ismerd fel a korlátaidat. Csak magadra hallgass, mások negatív hozzáállását, megvetését, beszólását eresz el. Vannak, akiknek könnyen megy a csajozás. A kérdésedből kiindulva neked nehezen. Semmi gond. Nézd meg azt, hogy miben vagy jó, milyen területen érzed jól magad és ilyen környezetben mozogjál. Hogy valaki észrevegyen téged, az előnyös oldaladat mutassad, azt, amid van és ne azt, amid nincs, vagy amiben bizonytalan vagy. Rohadt nagy munka ez, de meglátod, működni fog.


Ja, és könyv a csajozásról. Legyen a te történeted a könyved alapja.

2016. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#7 vedd el még jobban azok kedvék, akik nem tudnak csajozni, köszönjük Emese. :)


egy dologra sztem nem gondoltál mindenttudó lányka: arra, h nem minden nő olyan, mint te, és lehet, h vkinek kevesebb is elég, h megtartson egy lányt/nőt, nevezzük akárminek. Ja, meg vannak persze olyanok is, akik még többet várnak el egy férfitól, szal ilyen az élet. :)

2016. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es

Kezdem azt hinni hogy elég rosszak esépyeim.Bele gondoltam amit írtál.Hát szerintem örökre egyedül maradok.

2016. szept. 11. 10:17
 14/16 TTP80 ***** válasza:
100%

Szia kérdező, 11-es vagyok. Olyan tragikusan gondolkozol. Van egy film, a címe: leckék szerelemből. Ajánlom megnézni, fent van a videomegosztó oldalakon. Röviden arról szól, hogy egy félénk, önbizalom hiányos srác hogyan küzdi le a félelmeit és hogyan nyílik meg mások előtt. Neked is biztosan vannak olyan dolgaid, érdeklődési köröd, amiben jó vagy. Hajrá, hajrá.


Még valami: a negatív élmények, amik súlyként nehezednek rád, tanulságképpen mutassák neked, hogy ébredj fel végre és légy önmagad.

2016. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy tragikusan gondolkodok.Eddig minden próbálkozásom be fuccsolt.
2016. szept. 11. 11:46
 16/16 TTP80 ***** válasza:
Ismét 11-es. Nyugodj meg, volt időszak, amikor teljesen elhagyatottnak éreztem magam. Állandó elutasítások, hiába próbálkoztam, a másik kellett, a kinézetre jobb, határozottabb, nagypofájúbb, stb. Sokat kínlódtam emiatt, ma már nagy ívben lesajnálom az egész ismerkedést. Tudom mik a korlátaim, tudom kit keresek. Találtam csomó más elfoglaltságot, amiben kiteljesedtem. 36F
2016. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!