Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jutottak idáig a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jutottak idáig a netes társkeresők? Vannak ahol, már több mint 10-szer annyi a férfi mint a nő!

Figyelt kérdés
Twoo-n például 18-30 éves korosztályban, Győr-Moson-Sopron megyében ahol lakok már 10 és félszer annyi férfi társkereső van, mint női társkereső. Ez teljesen szar már így.
2016. szept. 9. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerű, Kérdező: A jó nők internet nélkül is lelnek párt, aki meg nem, arra a neten is többszázan írogatnak. Nagyritkán ír 1-2 férfinak levelet, oszt ennyi. Arról nem is beszélve, hogy a társkeresős nők jórésze kamuképes, fotósoppolt, vagy szövegesen erősen feljavított. Olyan is van, aki abszolút nem is keres párt, csak növelni jár fel az egócskáját.
2016. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

Mért gondoljátok, hogy a nőknek annyi lehetőségük van? Én 30 éves vagyok és még egy férfinak sem tetszettem meg. Ok, nem vagyok szép, de ezek szerint az átlagos és átlag alatti pasik sem a saját szintjükön keresgélnek.

Voltak nekem is kapcsolataim, de azoknak nem a külsőm tetszett, hanem először beszélgettünk és csak utána kezdtem el érdekelni őket. A mostani meg csak azért van velem, mert "összeszedtem".

Mi sem tudunk "válogatni", max akik szépek vagy ráérnek a külsejükkel foglalkozni.

2016. szept. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

#12


Az a különbség, hogy mi csúnya fiúk még "összeszedni" sem tudunk senkit, akiknek meg a belsőnk tetszik, azok csak barátként tekintenek ránk.

2016. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én is ezt az egyet szedtem össze, előtte két évig reménytelenül szerelmes voltam bele, szóval nem típusjelenség az életemben az összeszedés.
2016. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!